Vali Nayir “Kardeşe Elveda”dedi

Vali Nayir “Kardeşe Elveda”dedi

Bilecik Valisi Ahmet Hamdi Nayir, Anadolu Ajansı (AA) tarafından düzenlenen "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katılarak, iki fotoğraf beğendi.

Vali Nayir, makamında haber ve yaşam kategorilerinde oylamaya sunulan, AA foto muhabirlerinin Türkiye ve dünya gündemini etkileyen 22 fotoğrafı tek tek inceleyerek, fotoğrafların her birinin etkileyici olduğunu ifade etti.

Oylamada, haber kategorisinde duygusal yönü ve kardeş gözüyle sıkıntıları anlatmasından Filistinli foto muhabiri Ali Hasan'ın "Kardeşe elveda" adlı fotoğraf ile yaşam kategorisinde geçim derdi için verilen emeği anlattığı için serbest haberci Mesut Varol'un "Hakkari'de kış" adlı fotoğrafa oyunu kullandı.

Oylamanın ardından AA'nın hem sorumluluk duygusuyla hem de haber kalitesiyle önderlik yapan kuruluş değerlendirmesinde bulunan Vali Nayir, "AA yalnızca 'haber olsun' diye değil, ülke menfaatlerini ve çıkarlarını düşünerek, sorumluluk duygusuyla habercilik yapmaktadır. Hem habercilik hem de sorumluluk duygularını yerine getiren kuruluşumuzdur" dedi. 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam