VALİ NAYİR VEDA ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

VALİ NAYİR VEDA ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

Valiler Kararnamesi ile Kütahya’ya atanan Vali Ahmet Hamdi Nayir, veda ziyaretlerine devam ediyor.

İlçe ziyaretlerini tamamlayan Vali Nayir, kamu kurum ve kuruluşlarına veda ziyaretlerinde bulundu. Vali Nayir, veda ziyaretlerine ilk olarak Kamu Hastaneleri Birliği’nden başladı.

vali1

 

 

 

 

 

 

Burada İl Sağlık Müdürü Yasin Yılmaz ve Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Burak Öztop ve diğer ilgililer tarafından karşılanan Vali Nayir, bir süre sohbet ettikten sonra Devlet Hastanesi ve Yoğun Bakım Ünitesi ile İl Sağlık Müdürlüğünü ve İl Halk Sağlığı Müdürlüğünü ziyaret etti. Kurum Müdürleri Vali Nayir’e yeni görev yerinde başarı diledi.

vali2

 

 

 

 

 

 

Vali Nayir, Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Vekili Osman Keleş (TSO) ve 1. Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Yusuf Subaşı (OSB) ile görüştükten sonra İl Özel İdaresinde Genel Sekreter Halis Nalbant ve birim müdürleriyle daha sonra da Askerlik Şubesi Başkanı Personel Yüzbaşı Müslüm Akdoğan, Cumhuriyet Başsavcısı Bekir Şahiner, Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Ali Bekir Evim ve Baro Başkanı Halime Aynur’u makamında ziyaret ederek, vedalaştı.

vali3

 

 

 

 

 

 

İl Müftülüğüne geçen, Vali Nayir’e İl Müftüsü Akkuş görev yerinin hayır getirmesi temennisinde bulundu. Bilecik Esnaf ve Sanatkarlar ve Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Halit Gölcan’ı ziyaretiyle devam etti.

vali4

 

 

 

 

 

 

Vali Nayir, son olarak Şeyh Edebali Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim Taş’a ziyarette bulunarak, bir süre görüştü. Rektör Prof. Taş, Nayir’a görevinde başarıların devamını diledi.

vali5

 

 

 

 

 

 

Vali Nayir, yaptığı açıklamada, Bilecik’te görev yapmanın gururunu ve sorumluluğunu yaşadığını ifade ederek, görev süresi içerisinde mülki, askeri, adli personele ve mesai arkadaşlarına, belediye başkanlarına, sivil toplum kuruluşlarına ve Bilecik halkına teşekkür etti.

vali6 vali7

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam