Vali Şentürk, çocuklarla ve Gazi ailesiyle bayramlaştı

Vali Şentürk, çocuklarla ve Gazi ailesiyle bayramlaştı

Vali Bilal Şentürk, Çocuk Evlerinde Koruma ve Bakım altında bulunan çocuklar ile gazi ailesinin Kurban Bayramlarını kutladı.

Vali Şentürk, Valilik Bahçesinde eşi Münevver Şentürk, Vali Yardımcısı Rahmi Köse, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdür Vekili Hatice Dost ile birlikte çocukları kabulünde, bayramlarını kutlayarak, dini bayramların bizleri birlik ve beraberlik içinde bu günlere getiren ve yarınlara taşıyacak olan özel ve önemli günler olduğunu söyledi.

Burada kalan çocuklarımızın oldukça mutlu olduklarını, hayata ciddi bir şekilde tutunduklarını ifade eden Vali Şentürk, ”Çocuk evlerinde kalan çocuklarımız  devletimizin himayesinde huzurlu bir yaşam sürüyor. Bayramlarda büyük küçük demeden herkesin gönlü alınır ama pandemi nedeniyle sosyal mesafeyi koruyarak bayramlaşıyoruz. Bu güzel bayramlarda, dayanışmamızı, paylaşmamızı, sevgimizi, kardeşliğimizi ve hoşgörümüzü Allah eksik etmesin.” dedi.

Bayramlaşmanın ardından Vali Şentürk, çocuklara bayram harçlığı dağıttı.

1974 yılında Kıbrıs Barış Harekatına katılan ve gazi olan Ali Arı’yı Beşiktaş Mahallesindeki evinde eşi Münevver Şentürk ile birlikte ziyaret eden Vali Şentürk, aileyle bir süre sohbet etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam