VALİ ŞENTÜRK GAZETECİLERLE BİR ARAYA GELDİ

VALİ ŞENTÜRK GAZETECİLERLE BİR ARAYA GELDİ

Bilecik Valisi Bilal Şentürk 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle düzenlediği programla Bilecik’te görev yapan gazeteci ve basın kuruluşlarıyla bir araya geldi. Polis Evi’nde gerçekleşen programda gazetecilerle sohbet eden Vali Bilal Şentürk, tek tek gazetecilerle tanıştı.

Ertuğrul Gazi diyarı olan Bilecik’te görev yapmaktan duyduğu gururu basın mensuplarıyla paylaşan Vali Şentürk, Bilecik’le ilgili izlenimlerini paylaştı. Fotoğrafçılığa olan ilgisine de değinen Vali Bilal Şentürk, kamu yararına olan her unsuru el üstünde tuttuğunu ve bu uğurda çalışan herkesin önceliği olduğunu vurguladı. Halka hizmet götürme konusunda teşkilat yapısının çok iyi işlemesi gerektiğini, en ücra köşede kalan köylerden bile haberdar olmak için iyi bir teşkilata sahip olunması gerektiğinin altını çizen Şentürk, bu konuda basın mensuplarına büyük görevler düştüğünü ve basın mensuplarının rehber olmasın gerektiğini belirtti.

Vali Şentürk yaptığı açıklamalarda, Ahlat gibi Osmanlı ve Türk tarihi acısından önemli bir yer de görev yaptığını bu yüzden Söğüt, Ertuğrul Gazi ruhunu anlaya bildiğini belirtirken Bilecik potansiyelini daha ortaya çıkarmak için çalışacaklarını söyledi. Kaymakamlık dönemlerinden hatıralarını paylaşan Vali Şentürk, program sonunda gazetecilerle fotoğraf çekilerek hediye verdi.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam