• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
VALİ TAHİR BÜYÜKAKIN’A ”HAYIRLI OLSUN” ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR

VALİ TAHİR BÜYÜKAKIN’A ”HAYIRLI OLSUN” ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR

Vali Büyükakın, ilk olarak Eskişehir Adalet Komisyonu 2. Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Faruk Şener ve Sarıcakaya Belediye Başkanı Faruk Güler’i kabul etti.

Ardından İstanbul Vergi Dairesi Başkanı Bekir Bayrakdar ve beraberindeki heyeti kabul eden Vali Büyükakın, daha sonra Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcıları Doğan Erol, Ali Yeşildal ve Mustafa Altay’ı kabul ederek, bir süre sohbet etti.

Eskişehir Adalet Komisyonu 2. Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Faruk Şener ve Sarıcakaya Belediye Başkanı Faruk Güler, İstanbul Vergi Dairesi Başkanı Bekir Bayrakdar ile Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcıları Doğan Erol, Ali Yeşildal ve Mustafa Altay da Vali Büyükakın’a yeni görevlerinin hayırlı olması temennilerini sundu.

Son olarak hayırlı olsun ziyaretine gelen Türk Kadınlar Birliği Bilecik Şubesi yönetimi Vali Tahir Büyükakın’ı ziyaret etti.

Vali Büyükakın, Türk Kadınlar Birliği  Bilecik Şubesi Başkanı Ayla Ercan ve yönetim kurulu üyelerini kabulünde, ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, çalışmalarında başarılar diledi.

Türk Kadınlar Birliği Bilecik Şube Başkanı Ercan ve yönetim kurulu üyeleri de Vali Büyükakın’a, yeni görevinde başarılar dileyerek, faaliyetleri hakkında bilgi verdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam