• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
VALİLİKTEN “ZEHİRLENME ŞÜPHESİ” AÇIKLAMASI

VALİLİKTEN “ZEHİRLENME ŞÜPHESİ” AÇIKLAMASI

Bilecik’te bazı vatandaşların zehirlenme şüphesiyle hastaneye başvurması üzerine inceleme başlatıldı.

Bilecik Valisi Kemal Kızılkaya; “Konu Valiliğimiz tarafından takip edilmektedir. Hastaların şikayet sebebi ile ilgili İl Sağlık Müdürlüğü ve Tarım ve Orman İl Müdürlüğü ekiplerince numune ve analiz çalışmaları devam etmektedir” açıklamasında bulundu.

Bilecik Valiliği, içerisinde üniversite öğrencilerinin de bulunduğu vatandaşların çeşitli sağlık şikayetleriyle hastaneye başvurması üzerine ilgili kurumlarca numune ve analiz çalışmaları başlatıldığını bildirdi.

Valilikten yapılan açıklamada, dün gece saatlerinden itibaren bazı vatandaşların karın ağrısı, bulantı ve kusma semptomlarıyla Bilecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Servisi’ne başvuruda bulunduğu belirtildi.

Açıklamada, yatan hasta olmadığı ve başvuran hastaların tedavilerinin yapılarak taburcu edildiği vurgulanarak, hastane acil servisinde müşahede altında tutulan iki hastanın Bilecik Valisi Kemal Kızılkaya tarafından ziyaret edildiği kaydedildi.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Vali Kızılkaya, “Konu Valiliğimiz tarafından takip edilmektedir. Hastaların şikayet sebebi ile ilgili İl Sağlık Müdürlüğü ve Tarım ve Orman İl Müdürlüğü ekiplerince numune ve analiz çalışmaları devam etmektedir.” ifadesini kullandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam