“VAR MI BENİMLE İDDİAYA GİREN”(DEMİŞTİM)…

“VAR MI BENİMLE İDDİAYA GİREN”(DEMİŞTİM)…

O yazımdam sonra gerek şahsıma gerekse telefonla bir sürü tanıdığım benimle iddiaya girdi.Kimileri yazımı teyit edercesine,kimileri ise tam aksi görüşte bulunarak Şeker’in kesinlikle Bilecik adayı olmayacağını belirttiler.Kim benimle nesine iddiaya girdiyse onlar kendilerini biliyorlar.Takım elbisesine iddiaya girenden tutun da yemeğine girenlere kadar bir çok kişiyle girdiğim bu iddiaları ben kazanacağımdam eminim.Geçtiğimiz Pazar günü yapılan MHP il kongresinde kürsüden partililere seslenen Şeker’in satır aralıklarını iyi okumak lazım.Kendisi konuşmasında Ak parti iktidarına yüklenerek,Türkiye genel siyasi değerlendirmelerinde bulundu.

Şimdi Bilecik’ten aday olmayacak bir milletvekilinin il kongresindeki konuşmaları ve değindiği konular bunlar olmamalı diye düşünüyorum. Bahattin Şeker’i çok az biraz tanıyorum. Eğer Bahattin bey 7 Haziran’da Bilecik adayı olmayacak olsa kongrede daha farklı konulara değinir,en azından partililere veda konuşması tarzında bir hitapta bulunurdu.Oysa konuşmasında hiç de öyle olmadı sayın Şeker’in…

Bir diğer konu ise Bahattin Şeker’in ilimiz meselelerinde hala duyarlı davrandığı dikkatlerden kaçmıyor. Geçtiğimiz ay yoğun kar yağışı nedeniyle Sakarya vadisi kenarında bulunan seralarda incelemelerde bulunmuş ve üreticilerin dertlerini dinleyip TBMM’de gündeme getirmişti.

Yine geçtiğimiz günlerde Söğüt ilçemizde bir takım temaslarda bulunan Şeker burada Nakliyeci esnafların dertlerini dinleyerek onlara bir nebze moral kaynağı oldu.

Ayrıca yine Söğüt’te bir  fabrikada bir müddettir işi bırakma eylemi yapan işçileri ziyaret eden Şeker işçilerin de sorunlarıyla yakından ilgilenmiş ve onlara da moral vererek sevgilerini kazanmış idi.

Bilecik’ten aday olmayı düşünmeyen bir insanın bu işlerle ne ilgisi olabilir? Seçim startlarını Bilecik Söğüt’ten vererek çalışmalarına başlayan,”Beynimin yarısı Ahlat yarısı Söğüt” diyen MHP G enel başkanı Dr.Devlet Bahçeli’nin önümüzdeki seçimlerde Bahattin Şeker’i başka bir ilden aday göstermesi için bana bir tane sebep kim sayabilir?

Diğer yandan Bahattin Şeker'in yeni aldığı aracının plakasının 11 DB olması da (Devlet Bahçeli) bazı ince mesajları vermiyor mu?

İşte tüm bu gelişmelere dayanarak yine tezimi tekrarlıyorum;”VARMI BENİMLE İDDİAYA GİREN”

HOŞÇAKALIN

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. Secim – Bahattin Seker, Bilecik ten aday olmayacagini acikladi, simdi hangi yuzle aday olacak sanki bulunmayan hint kumasimi.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam