VATANDAŞLARA NASIL İZAH EDECEKLER?

VATANDAŞLARA NASIL İZAH EDECEKLER?

Dikkatimi çeken birincisi Ak partili Belediye Başkanlarının Beldeler dahil hepsinin bu temaslarda bulunarak il Belediye Başkanı Selim Yağcı’nın bu heyette bulunmaması. Bozüyük, Pazaryeri, Osmaneli, Dodurga ve Bayırköy Belediye Başkanlarının katıldıkları temaslarda İl Başkanı, Merkez ilçe Başkanı ve Bozüyük ilçe başkanı ve İl Genel Meclisi Başkanının bulunduklarını öğrenmiş olduk.

İkincisi ise Sağlık Bakan yardımcısı Erkan Kandemir’i ziyaretlerinde Bozüyük’e diş tedavi protez merkezi, Toplum ruh sağlığı merkezi ayrıca Portatif bakım merkezi kazandırılması amacıyla görüşmeler yapıldığını öğrendiğimde aklıma Bilecik’e yapılması düşünülen ve yılan hikayesine dönen yeni Devlet Hastanesi ile ilgili bir takım görüşmeler yapılıp yapılmadığı geldi. Acaba ben mi atladım diyerek ilimizde yayın yapan yerel internet sitelerini tek tek gezdim. Baktım ki bu konuyla alakalı hiçbir şey yok. Şunu biliyorum ki; Bilecik Devlet Hastanesinin son durumu hakkında ufacık bir gelişme olsaydı bunu da en azından bu heyette bulunanlar paylaşırlar ve kamuoyuna duyururlardı.

Birkaç yıldır Bilecik kamuoyunu meşgul eden ayrıca halen bir gelişme olmayan Hastane yeri ile ilgili gelen duyumlar ise Sağlık Bakanlığı ile Maliye Bakanlığı arasındaki yazışmaların devam ettiği yönünde..

Ancak ben yine de bu konunun Bakan yardımcısı ile görüşülüp görüşülmediğini tam net olarak bilmiyorum.Bildiğim bir şey var 2014 yılı geldi geçti ilimizin kangren haline gelen Devlet Hastanesi,Bilecik Yenişehir arası yolu ve 3.OSB meselelerinde bir arpa boyu yol alınamadığı alenen ortada…

2015 Yılına girdiğimiz şu ilk günlerde Nisan veya Haziran’da genel seçimler var. Merak ediyorum başta sayın Poyraz olmak üzere Ak parti il başkanı ve yöneticileri hatta milletvekili adayları bu önemli 3 konuyu vatandaşlara nasıl izah edecekler?

Yeni yılın başta ülkemize olmak üzere ilimize hayırlar getirmesini diliyorum. HOŞÇAKALIN.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. tebrikler toka – toka her zamanki gibi çok güzel bi bakış açısıyla yorumlamış çok güzel bi noktaya parmak basmış tebrikleer toka

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam