VEFA KİTABI İNSAN-I SELİM’E TAKDİM EDİLDİ

VEFA KİTABI İNSAN-I SELİM’E TAKDİM EDİLDİ

vefa1

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi, Fen Edebiyat Fakültesi, Tarih Bölümü öğretim üyelerinden Yrd. Doç. Dr. Refik Arıkan ve Yrd. Doç. Dr. Halim Demiryürek’in editörlüğünde, Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Kurucu Rektörü Prof. Dr. Azmi Özcan için hazırlanan Bir İnsan-ı Selim: Prof. Dr. Azmi Özcan’a Armağan kitabı için 18 Mayıs 2016 tarihinde Sakarya’da takdim programı düzenlendi.

1

Programda Bilecik Valisi Ahmet Hamdi Nayir, Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim Taş, Sakarya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muzaffer Elmas, Çad Büyükelçisi Prof. Dr. Ahmet Kavas, Bilecik AK Parti İl Başkanı Fikret Karabıyık, Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi İİBF Dekanı Prof. Dr. Abdülkadir İlgen, Gazi Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Altan Çetin, Sakarya Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Yılmaz Daşçıoğlu, Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Eski Dekanı Prof. Dr. Harun Tuncel, Giyim Mensucat Esnaf Ve Sanatkarlar Oda Başkanı Haşim Balcı ile pek çok davetli hazır bulundu.

2

Refik Arıkan ve Halim Demiryürek’in yaptığı konuşmaların ardından kitap Prof. Dr. Azmi Özcan’a takdim edildi. Azmi Özcan da bir teşekkür konuşması yaparak duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam