Vekil Tüzün; “Bütün Hemşehrilerim ve Vatandaşlarımızın Bayramını Kutluyorum”

Vekil Tüzün; “Bütün Hemşehrilerim ve Vatandaşlarımızın Bayramını Kutluyorum”

Cumhuriyet Halk Partisi Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün, Kurban Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajında; ‘’Bütün hemşehrilerim ve vatandaşlarımızın kurban bayramını kutluyorum’’ dedi.

Mesajında bayramların toplumsal dayanışma, birlik ve beraberliğe olan katkısına değinen Milletvekili Yaşar Tüzün, ‘’Bayramın ülkemize ve bütün dünyaya barış, mutluluk ve huzur getirmesini diliyorum’’ ifadelerini kullanarak, ‘’Millet olarak birlik ve beraberlik içerisinde kurban bayramına daha yaklaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Acıları ve sevinçleri paylaştığımız, birlik, beraberlik ve dayanışma duygularını yaşadığımız bayramlar, sevginin, saygının, hoşgörünün pekiştiği, kaygıların unutulduğu özel günlerdir.

Bayramın sevinci ve mutluluğunu yaşarken ülkemiz ve tüm dünyayı etkisi altına alan Covid 19 salgınına karşı gereken tedbirleri ve hassasiyeti de elden bırakmamamız gerektiğini hemşehrilerimize iletmek istiyorum.

Sağlığımızı tehdit eden salgından en kısa sürede kurtulup, eskiden olduğu gibi dayanışma ve kaynaşma atmosferini yakalamak dileğiyle bütün hemşehrilerim ve vatandaşlarımızın kurban bayramını kutluyorum’’ dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam