VEKİL YAĞCI OSMANELİ’DE YAPILACAK YATIRIMLAR HAKKINDA BİLGİ ALDI   

VEKİL YAĞCI OSMANELİ’DE YAPILACAK YATIRIMLAR HAKKINDA BİLGİ ALDI  

Ak Parti Bilecik Milletvekili Selim Yağcı ve önceki dönem Bilecik Belediye Başkanı Nihat Can, Osmaneli’de yapılacak proje ve yatırımlar hakkında, Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin’den bilgi aldı.

Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin, Osmaneli Belediyesinin hedeflediği yatırımları ve önümüzdeki günlerde gerçekleştirmeyi planladığı Ankara ziyaretinin detaylarını, Milletvekili Yağcı’ya anlattı.

Osmaneli’de yapılması planlanan proje ve yatırımları Başkan Şahin’den dinleyen, Milletvekili Yağcı Osmaneli için yapılacak her projeye destek vereceklerini dile getirdi. Vekil Yağcı ayrıca, Osmaneli Organize Sanayi Bölgesinde 2 bin kişinin çalışacağı, iki yatırımın temellerinin atılacağının müjdesini verdi. Milletvekili Yağcı, Osmaneli-Yenişehir-Bursa-Gemlik YHT ve YHT Taşımacılık hattının yapılması ile Osmaneli’nin lojistik merkezi haline geleceğini ifade etti. Vekil Yağcı Osmaneli’nin tarım, turizm ve sanayide belirlediği hedefleri karşılayacak bir ilçe olduğunun altını çizdi.

Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin ile görüşmesinin ardından, Vekil Yağcı ilçe esnafını ziyaret ederek esnafın istek ve şikayetlerini dinledi.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam