VEKİL YAĞCI YENİ DEVLET HASTANESİ’NİN SON DURUMUNU İNCELEDİ

VEKİL YAĞCI YENİ DEVLET HASTANESİ’NİN SON DURUMUNU İNCELEDİ

Bilecik Ak Parti Milletvekili Selim Yağcı, yapımına son hız devam edilen Yevi Devlet Hastenesi’nde incelemelerde bulundu.

Hastanenin son durumu hakkında Bilecik Sağlık İl Müdürü Serkan Kadir Keskin’den bilgi alan Milletvekili Yağcıya, ziyareti esnasında Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin, Pazaryeri Belediye Başkanı Zekiye Tekin, Bilecik Ak Parti İl Başkanı Fikret Karabıyık ve Bilecik Belediye Meclis Üyeleri eşlik etti.

Yağcı, incelemelerin ardından yaptığı açıklamada; “Cumhurbaşkanımız Liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın himayelerinde Ülkemizde birçok ilde hayata geçirilen ve İlimizde de yapımı son aşamasına gelen Şehir Hastanemizi heyetimiz ile birlikte yakından inceledik. İnşallah çok kısa bir süre içerisinde hizmete girecek olan Şehir Hastanemiz Bilecikimize hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

Bilecik-Yenişehir Yolunun Son Durumunu İnceledi

Milletvekili Yağcı, Yeni Devlet Hastanesi’nin son durumunu inceledikten sonra, yine yapımına devam edilen Bilecik-Yenişehir yolunun son durumunu inceledi.

Yol ile alakalı mühendislerden bilgi alan Yağcı, yolun 2020 sonunda tamamlanmasını planladıklarını ifade ederek; “inceleme programımız kapsamında AK Parti İl Başkanımız Fikret Karabıyık, İl Genel Meclis Başkanımız Osman Yılmaz, Pazaryeri Belediye Başkanımız Zekiye Tekin, Bayırköy Belediye Başkanımız Mustafa Yaman, Osmaneli Belediye Başkanımız Münür Şahin, İnhisar Belediye Başkanımız Mehmet Kepez, AK Parti Merkez İlçe Başkanımız Nail Öztürk, Gençlik Kolları Başkanımız Muhammed Karadayı, Kadın Kolları Başkanımız Fatma Ercan ile birlikte oluşturduğumuz heyet ile birlikte hızlı bir şekilde devam eden Yenişehir yolu çalışmalarını yerinde inceledik. İnşallah yılsonu tamamlanması planlanan yolumuz hemşehrilerimize şimdiden hayırlı uğurlu olsun. Durmak Yok Yola Devam.Hep Birlikte Daha İyiye Daha Güzele” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam