• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
VEKİL YAĞCI’DAN AÇIKLAMA; “SAYGI DUYUYORUZ”

VEKİL YAĞCI’DAN AÇIKLAMA; “SAYGI DUYUYORUZ”

AK Parti Bilecik Milletvekili Selim Yağcı, 31 Mart Yerel Seçimlerine ilişkin yazılı açıklamalarda bulundu. Milletvekili Selim Yağcı, yaptığı açıklamada, milletin verdiği karara saygı duyduklarını vurguladı.

Seçimlerin demokratik bir ortamda geçmesine katkı sağlayan herkese teşekkür eden Milletvekili Selim Yağcı, şunları ifade etti; “Şehirlerimizi ve ülkemizi 2023’e Cumhuriyetimizin 100. yılına hazırlayacak yerel yönetimleri belirleyen seçimleri gerçekleştirdik. Öncelikle seçim sonuçlarının şehrimize, ülkemize hayırlar getirmesini temenni eder, milletimizin oyları ile seçilen tüm başkan, belediye meclis üyeleri, il genel meclis üyeleri, muhtarlar ve ihtiyar heyeti üyelerimizi tebrik ediyorum.
Bizler ilk günden itibaren liderimiz sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde milletimizin bize yetki verdiği sürece görevimizi hep birlikte daha iyiye daha güzele ulaşmak için ilk günkü heyecanla yapmak çabası gayreti içerisinde olduk. Hemşehrilerimize yerelde 15 yıl hizmet etme şerefine erdik, bundan sonrada hizmet etmeye devam edeceğiz. Biz milletimizin verdiği her karara saygı duyuyoruz. Şehrimizi ve siz değerli hemşehrilerimizi seviyoruz. Seçimlerin demokratik bir olgunluk içinde geçmesine katkı sağlayan herkese teşekkür ediyor, kutluyorum. Bir milletvekili olarak şehrimiz ve hemşehrilerimiz adına yapılacak tüm güzel işlerin yanında, zararlı işlerin karşısında olacağımızı bildirir, saygı sevgi ve muhabbetle selamlıyorum.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. Selim bey, saygı duyuyormuş. Seçim öncesi saygı duyacaktın Selim Bey. İş işten geçti.
    Osmaneli’nde ki olanları halk biliyor. Umarım Reiste duyar.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam