VEKİLİ YAĞCI VE VALİ BÜYÜKAKIN ULAŞTIRMA BAKANI TURHAN’LA YENİŞEHİR YOLUNU GÖRÜŞTÜ

VEKİLİ YAĞCI VE VALİ BÜYÜKAKIN ULAŞTIRMA BAKANI TURHAN’LA YENİŞEHİR YOLUNU GÖRÜŞTÜ


Bilecik AK Parti Milletvekili Selim Yağcı ve Vali Tahir Büyükakın, Ulaştırma ve Alt yapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan’ı ziyaret etti. Bakan Turhan yapımı devam eden Yenişehir Bilecik Yolu hakkında bilgiler aktardığı öğrenildi.

Göreve geldiği ilk günden bu yana Bilecik ilçelerine ve beldelerine ilişkin çalışmaları yakından takip eden Vekili Yağcı, ziyaret ettiği Ulaştırma ve Alt Yapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan’a Yenişehir Bilecik Yolu hakkında bilgi verdi.

Bilecik ve Bileciklileri Ankara’da ellerinden geldiği kadar en güzel şekilde temsil etme gayretinde olduklarını belirten Milletvekili Selim Yağcı, ‘’ Sayın Valimiz ile birlikte Ulaştırma ve Alt yapı Bakanımız değerli Dostumuz Sayın Mehmet Cahit Turhan’a hayırlı olsun ziyareti ile birlikte Söğüt törenlerimize davet ettik.  Ayrıca başta Yenişehir-Bilecik Yolu olmak üzere ulaştırma ile ilgili konularımızı dile getirdik. Sayın Bakanımıza İlgi ve alakaları sebebiyle çok teşekkür ediyorum. Özellikle Yenişehir-Bilecik yolumuzun Bayramdan sonra tüm hızıyla çalışmaların devam edeceğine ilişkin kararı bizleri çok memnun etti. Her zaman dediğimiz gibi hep birlikte daha iyiye daha güzele ulaşmak gayretimiz devam ediyor.’’ İfadelerini kullandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam