VEZİRHAN BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI GERGİN, BAŞVURUSUNU YAPT

VEZİRHAN BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI GERGİN, BAŞVURUSUNU YAPT

AK Parti Vezirhan Belediye Başkanlığı için aday adaylığı başvurusu yapan Kemal Gergin’i çok sayıdaki Vezirhanlı hemşehrisi de yalnız bırakmadı.

AK Parti İl Başkanlığında gerçekleşen toplantıda aday adaylığı başvurusunu gerçekleştiren Gergin’in destekçileri salona sığmadı. Toplantının açılış konuşmasını yapan AK Parti İl Başkanı Fikret Karabıyık, yaklaşık 250 kişinin katıldığı toplantının Vezirhan Beldesi için yapılan en kalabalık aday adaylığı başvurusu olduğunu belirtti. Başvurusu için Gergin’i tebrik eden Karabıyık, ” Tabi ki bizim için önemli olan liyakatı sağlamak. Vezirhan’a da bu birlik ve bütünlüğü gösterdiği için teşekkür ediyorum. İnşallah seçimlerde de 2014 te yaşadığımız küçük kazayı yenilememek ümidiyle güçlü bir kampanya yürüteceğimize inanıyorum” dedi.

“VEZİRHAN’A DAHA İYİ HİZMET VEREBİLMEK İÇİN ADAY ADAYI OLDUM”

Karabıyık’ın konuşmasının ardından yoğun tezahüratlar eşliğinde kürsüye çıkan Gergin,  “14 Ağustos 2001 tarihinde kurulan, halkın kurduğu AK Parti’ye ve lideri Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a ilk günden itibaren inanmış  biri olarak şu an burada olmak benim için onur verici. Vezirhan’da başlamış olduğum eğitim hayatımı İstanbul ve Kocaeli’de bitirdikten sonra iş hayatına Bilecik Belediyeler Birliği personeli olarak başladım. 11 yılı aşkın süredir Vezirhan Belediyesinde Zabıta  Memuru,  Zabıta Komiserliği ve son 2 yılda da Muhasebe Müdür Vekilliği görevlerinde bulundum. Şimdi de Belediye Başkanı olarak daha iyi hizmet verebilmek düşüncesiyle adayı adayı olmaya karar verdim. Bu kararımda yanımda olan herkese teşekkür ediyorum.

“MEVCUT BAŞKAN DUYMUŞ İLE TATLI BİR REKABET YAŞAYACAĞIZ”

Birlikte çalıştığım ve yeniden doğal aday adayı olan Sayın Belediye Başkanım Mehmet Duymuş ile aday adaylık sürecinde tatlı bir rekabet yaşayacağız. Kendisiyle yapmış olduğum görüşmede partimiz şayet şahsım üzerinde bir tasarrufta bulunursa yanımda olacağını  ve canı gönülden destekleyeceğini söyledi. Bu benim için hem onur hem  mutluluk vericidir hem de umutlandırıcıdır. Aynı şekilde şayet görev, Vezirhan’da kime verilirse verilsin AK Parti’li kimliğime zarar vermeyecek şekilde, AK Parti disiplinine göre hareket edeceğimi buradan belirtmek isterim.

Bizim tek derdimiz Vezirhan. Yapmayı planladığımız güzellikleri, insanımız ve imkânlarımızı birleştirerek el birliğiyle yapmak için buradayım. Ortak noktası Vezirhan olan, siyasi düşüncesi ne olursa olsun herkesi Vezirhan için birlikte çalışmaya davet ediyorum. Artık Vezirhan’da Belediye Başkanlığını emekli mesleği olmaktan çıkaran, aynı zamanda ek iş mantığıyla değil asıl işimiz olarak bakan bir anlayışla gençliğimiz ile azmimizi, çalışkanlığımız ile fikrimizi birleştirerek Vezirhan’a güzel eserler bırakmak için artık gençlik vakti diyorum. Çıktığımız bu yolda beni burada yalnız bırakmayan herkese teşekkür diyorum.”dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam