VEZİRHAN’DAN ANKARA ÇIKARMASI
admin • 17 Aralık 2015 13:18:54 
VEZİRHAN’DAN ANKARA ÇIKARMASI

Geçtiğimiz gün Ankara’ya giderek bir dizi temaslarda bulunan Belediye Başkanı Mehmet Duymuş ve Belediye Meclis üyeleri TBMM’de Milletvekillerini ziyaret ettiler. Bilecik Milletvekilleri Halil Eldemir ve  Yaşar Tüzün ile Bartın Milletvekili M.Rıza Yalçınkaya’yı Meclisteki makamlarında ziyaret eden Vezirhan heyeti Beldeye yapılacak yatırımlar ile ilgili bilgi alış verişinde bulunulduğu belirtildi. Diğer yandan Vezirhan heyetinin CHP Milletvekili Yaşar Tüzün’ü ziyaretinde 18. Dönem Bilecik Milletvekili Tayfur Ün’ün de bulunduğu kaydedildi. Konuyla ilgili Vezirhan Belediyesinden yapılan açıklamada;

“Milletvekillerimizi ziyaret ettik. Belediye Başkanımız Mehmet Duymuş ve beraberindeki heyet Bilecik Ak Parti Milletvekilimiz Sayın Halil Eldemir, ve CHP Milletvekilimiz Sayın Yaşar Tüzün ve Bartın Milletvekili Sayın M.Rıza Yalçınkaya'yı makamlarında ziyaret etti. Ziyarette Beldemizde yapılacak çalışmalarla ilgili bilgi alış verişinde bulunuldu.” ifadelerine yer verildi. 

guest
1 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
BAŞKAN-REİS
6 yıl önce

ÖNEMLE DUYURULUR –

CHP ÖNÜMÜZDEKİ YEREL SEÇİMLERDE BİLECİK BELEDİYE BAŞKAN ADAYI OLARAK VEZİRHAN BELEDİYE BAŞKANI MEHMET DUYMUŞ'U GÖSTERMELİ DİYE DÜŞÜNÜYORUM.YETKİLİLERE ÖNEMLE DUYURULUR.

0
Would love your thoughts, please comment.x