YAĞCI VE YILDIRIM MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİ
admin • 11 Ocak 2016 15:34:15 
YAĞCI VE YILDIRIM MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİ

Bilecik Belediyesi Sosyal Tesisleri Aile Çay Bahçesi'nde muhtarlarla bir araya gelen Belediye Başkanı Selim Yağcı, muhtarların birlik ve beraberliğinden dolayı keyif duyduğunu ifade etti.

Yağcı: "Bir araya gelmeniz, birliğiniz şehrimizin en büyük gücü"

Konuşmasında birlik ve beraberliğin önemine değinen Belediye Başkanı Selim Yağcı, şunları söyledi:
''Bir araya gelmeniz, birliğiniz şehrimizin en büyük gücü. Bu buluşmamız, özel bir toplantı değil, rutin bir toplantı yapıyoruz. Muhtarlarımızla Pazartesi günleri bir araya geliyoruz. Birlik ve beraberlik içinde olmaları hepimize keyif veriyor. Hayat tecrübesi olarak belli bir noktaya geldim. Kamu görevinde 30 yıla yakın bir süreyi geride bıraktık.

"Birlik ve beraberlik içerisinde işlerimizi başaracağız"

Gördüğüm şey şu birlik ve beraberlikte güç, bereket, rahmet, başarı ve huzur var. Ayrılıkta fitnede fesatta sıkıntı var. Başarısızlık var, huzursuzluk var. Onun için sizler ne kadar bir ve beraber olursanız aranızdaki sorunları gündeme getirir çözümünü ararsanız, eminim ki bu sorunların çözümü o kadar kolay oluyor. Biz de sizlerin şehrimiz içerisindeki muhtarlar derneği başkanımızın nezaretinde birliğinizden şehir yöneticileri olarak büyük keyif duyuyoruz. Bir araya gelmeniz, birliğiniz şehrimizin en büyük gücü. 2015 yılının değerlendirmesi, 2016 yılında varsa belediye olarak bizim de yapacağımız köylerimizde mahallelerimizdeki şeyleri bir sohbet ortamında bunları da değerlendirelim konuşalım dedik. İyi ki geldiniz. İnşallah birlik ve beraberlik içerisinde işlerimizi başaracağız." dedi.

Muhtarlar Dernek Başkanı İlhami Çınar ise Belediye Başkanı Selim Yağcı'nın her zaman muhtarların yanında olduğunu ifade etti.

Çınar: "Başkanımız muhtarlarımızın tümüne her zaman yakın davrandı"

Gerek bütün muhtarların bir araya gelmesini sağladığı için gerek şu ana kadar Bilecik için yaptıkları çalışmalar dolayısıyla Belediye Başkanı Selim Yağcı'ya teşekkür eden Çınar; ''Başkanımız muhtarlarımızın tümüne her zaman yakın davrandı. Bu toplantıyı da düzenlendiği için kendisine teşekkür ediyorum. Sadece bu toplantı için değil, başkanımız her zaman bizimle birlikte irtibat halindeler. Köy ve mahalle muhtarlarının her zaman yanında olduğunu da her yerde ifade ediyorlar. Bu tür toplantılar da ilerki günlerde de devam edecek. Ben kendisine tekrar teşekkür ediyor saygılar sunuyorum. ." dedi.

 

 

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x