YAĞCI:”BAŞARININ SIRRI BİRLİK, BERABERLİK VE SEVGİ”

YAĞCI:”BAŞARININ SIRRI BİRLİK, BERABERLİK VE SEVGİ”

Ak Parti Bilecik Milletvekili Adayı Selim Yağcı Gazetemizi Ziyaret Etti. Yağcı ziyaretinde Ülke siyaseti ve Bilecik yerel siyasetine değinerek 24 Haziran seçimlerine vurgu yaptı. Aday Selim Yağcı;

“Siyasi partiler kendi iddialarını ortaya koyarak seçim çalışmaları yürütülmekte bu anlamda ben hoşgörü ortamını sağlayan tüm parti teşkilatlarımıza ve milletvekili adaylarımıza teşekkür ediyorum” diyerek şu ifadelere yer verdi.

“Güzellikle Projede Yarışalım”
“Şehrimizin sorunlarına sahip çıkarak aday oldukları için de kendilerini de bu noktada tebrik ediyorum. Bizler Bilecik’te birbirimizi eleştirerek kişisel zaafiyetlerine sonuca gitme eğiliminde ve konumunda olmamamız lazım. Vereceğimiz her sözün, atacağımız her adımın siyasi temsil noktasında olan sonucunda Bilecik ve Bilecik’li ne kazanacak buna bakmak lazım. Güzellikle projede yarışalım yoksa ben 15 yıllık belediye başkanıyım ve tüm siyasi propagandalarımda, tüm süreçlerimde rakibim kötüdür demedim, rakibim kötü olduğu için ben iyi sayılacaksam bunu kendime hakaret ad ederim. Güzellikte, başarıda daha iyi olma mücadele etmemiz lazım. Biz Bilecik’e bu zamana kadar taş taş üstüne koymuş tüm yetkililerimize, milletvekillerimize, belediye başkanlarımıza geçmiş dönem siyaset yapan büyüklerimize canı gönülden teşekkür ediyoruz. Bu dönem içerisinde yapacağımız işlerin, yapacağımız adımların, kazanan Bilecik olsun, hemşehrilerimiz olsun.

“Bu Çaba ve Gayret İçerisindeyiz”
Bu çaba ve gayret içerisindeyiz. 15 yıllık Belediye başkanlığı yaparak Bilecik tarihinde milletvekili adayı başka kimse yok. Hemşehrilerimiz milletvekilliği bize tecevüt gösterip bize tecelli edelerse farklı bir milletvekili profili çizeğimden emin olabilirler. Yani bu arada sadece gelen işleri takip eden alanda, arazide eski bir belediye başkanı olarak işleri bizzat takip ederek belediye başkanı arkadaşlarımızla koordinasyonu sağlayan şehrimizde ak partiden olsun veya olmasın tüm belediye başkanları ile abi kardeş ilişkisi içerisinde koordinalı çalışmayı hedef alan ve şehrin bütününü hedefleyen ve ilerletmeye yönelik potansiyeli ön plana çıkartmayı yönelik bir çalışma ortamı içerisinde olacağız. Kamu yatırımlarını bizzat bu anlamda burada ki müdürlerin takip etmesi birlikte bizzat da takipçisi olup daha hızlı gerçekleşmesi için çaba harcayan bir anlayışa sahip olacağıma kamuoyunun bilmesini istiyorum. Zaten bu arada belediye başkanlığı süresince yaptığımız hizmetler bu noktada en büyük delili. Bilecik 2 büyük sorunu en hızlı şekilde bitirilmesi konusunda Bilecik merkez de bulunan hastane inşaatı daha hızlı bitmesi için hemşehirilermizin sağlık güvencesine kavuşması için daha ciddi ve takip içerisinde olacağız.

“Var Gücümüzle Gayret Göstereceğiz”

Artık kangeran hale gelmiş Bilecik Yenişehir yolunun da bitirerek hemşehrilerimizin kullanımı noktasında gayret edeceğiz. Yine Bilecik ve Bozüyük stat sorunlarını çözümü noktasında ciddi bir çalışma içerisinde olacağız ve Bozüyük’te 27 Temmuz’da yapılacak olan Devlet hastanesi ihalesinin güzel bir ihale olur. Bozüyük hastanelerini gezdim ve o arada Bilecik gibi çok hızlı şekilde hastane ihtiyaçı var onun da biran önce bitirip hizmete alınması için var gücümüzle gayret göstereceğiz. Diğer ilçelerimizde problemlerimizi sıkıntılarımızı biliyoruz el ele gönül gönüle verdikten sonra aşamayacağımız, başaracağımız hiçbir olay yok başarının sırrı birlik beraberlik sevgi “

Diğer yandan ziyarette İl Başkanı Fikret Karabıyık, Merkez İlçe Başkanı Nail Öztürk ve partililer de bulundular.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam