YAĞMUR SUYU HATTI ÇALIŞMASI HIZLA DEVAM EDİYOR

YAĞMUR SUYU HATTI ÇALIŞMASI HIZLA DEVAM EDİYOR

Bilecik Belediyesi tarafından gerçekleştirilen yağmur suyu altyapı çalışmalarında 1727 metrelik kısmın tamamlandığı belirtildi.

Belediye Başkanlığından, vatandaşlarımızı bilgilendirmek amacıyla yapılan açıklamada, yağmur suyu altyapı çalışmasında 1727 metrelik kısmın tamamlandığı belirtilerek, şu bilgiler verildi:

‘’Belediye Başkanlığımız tarafından şehir merkezi ile Hürriyet Mahallesinde devam eden yağmur suyu altyapı çalışması sorunsuz bir şekilde devam etmektedir. Vatandaşlarımızın çalışmalara karşı gösterdiği hoşgörüden dolayı teşekkür ediyoruz. Dedeoğlu Caddesi ve Şerifpaşa Camisinin alt kısmı ile Hürriyet Mahallesi Kapalı Pazar alanının olduğu bölgede devam eden çalışmalarda  ana kollektor yağmur suyu bağlantısı ile birlikte ara bağlantılar da yapılıyor. Projenin tamamlanması ile özellikle sıkıntılı olan alanlardaki su baskını ve benzeri olumsuzluklar çözüme kavuşacaktır. Halkımız ve kamuoyunun bilgilenmesi amacıyla bütün çalışmalarımız hakkında güncel bilgileri paylaşmaya devam edeceğiz’’ denildi.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam