• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Yapı Kredi’den koyun ve keçi yetiştiricilerine destek

Yapı Kredi’den koyun ve keçi yetiştiricilerine destek

     Birlik binasında düzenlenen törende konuşan Yapı Kredi Perakende Bankacılık Bilecik Şube Müdürü Orhan Akçalı, tarım ve hayvancılığa destek verdiklerini ve son yıllarda artan kapasite ve üretime paralel olarak yenilikçi çalışmalar yürüttüklerini bildirdi. 
     Alanında uzman çalışanların, Bilecik'teki çiftçilere hayvancılık ve tarım finansmanı konusunda danışmanlık vererek onları avantajlı duruma getireceğini belirten Akçalı, ''Marmara Bölgesi'nin tarımsal ve hayvancılık üretimi bakımından en zengin illerinden biri olan Bilecik'te yaptığımız iş birlikleri sayesinde çiftçilerimizin tüm tarımsal ihtiyaçlarına yönelik finansman fırsatları sunmaktan mutluluk duyuyoruz'' dedi. 
     Birlik Başkanı Cemil İnce de banka tarafından üyelere sağlanan kredi desteğinden memnuniyet duyduklarını ifade ederek, bu sayede il genelinde 55 bin baş olan anaç kıvırcık koyun ırkı ıslah çalışmalarını 80-100 bin başa çıkarmayı hedeflediklerini kaydetti. 
     Birliğe kayıtlı 651 üye bulunduğu ve bu kredi protokolünün avantajlarından yararlanabilmek için birliklere üye olunması gerektiği bilgisini veren protokolün Bilecik'teki çiftçiler için hayırlı ve uğurlu olmasını diledi. 
     Akçalı ile İnce tarafından protokolün imzalanmasıyla sona eren törene, Bilecik Damızlık Koyun, Keçi Yetiştiricileri Birliği muhasip üyesi Necmi Çanakçı ile Yapı Kredi Bozüyük Şube Müdürü Abdullah Mahmut Büyüksarı katıldı. AA

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. HAYVANCILIK KREDİ ŞARTLARI – Kredi konusunda şartlar belirtilmemiş oranlan nasıl kimler kredi alabilecek bunları açıklarsanız memnun oluruz. iyi çalışmalar

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam