• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
YARIM ASIRLIK TAKSİ DURAĞI KALDIRILIYOR

YARIM ASIRLIK TAKSİ DURAĞI KALDIRILIYOR

Bilecik Belediyesi Kent Konseyi tarafından hazırlanan aile çay bahçesi revizyon proje ile çay bahçesinin yanında bulunan ve yarım asırdan fazla bir süredir hizmet veren taksi durağının kaldırılacağı öğrenildi.
Bilecik Belediyesi Başkan Yardımcısı Melek Mızrak Subaşı’nın sunumu ile Bilecik Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen aile çay bahçesi revizyon projesi tanıtım toplantısında, Başkan yardımcısı Subaşı yapılacak proje ile aile çay bahçesinin yanında yer alan ve yarım asırdan fazla bir süredir Bilecik halkına hizmet veren taksi durağının kaldırılacağını ifade etti.
Yarım Asırlık Durağın Yeni Yeri Belirsiz
Toplantı’da taksi durağının kaldırılacağını duyan katılımcılar taksi durağının 50 yıldan fazla bir süredir orada hizmet verdiğini ve durağın artık Bilecik ile özleştiğini bu durak ile ilgili olarak bir alan tahsis edilip edilmediği sorularını Başkan Yardımcısı Subaşına ilettiler. Başkan Yardımcısı Subaşı ise taksi durağı ile ilgili olarak yeni alanın henüz belirlenmediğini şuan için ise bir alan ifade etmenin doğru olmayacağını söyledi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam