YAŞLARI KÜÇÜK, KALPLERİ BÜYÜK

YAŞLARI KÜÇÜK, KALPLERİ BÜYÜK

Bilecik Anaokulu öğrencileri taktire şayan bir projeye imza attı. Minik öğrenciler ve velileri ihtiyaç sahibi öğrenciler için bir takım hediyeler hazırladı.

Kışın soğuk havalarda arkadaşlarının üşümemesi için velileriyle birlikte atkı, bere ören mont ve bot temin eden minik öğrenciler bunları başka okullardaki ihtiyaç sahibi öğrencilere hediye etti.

Projenin yürütücülerinden olan Bilecik Anaokulu Müdürü Müge Üstünbaş yaptığı açıklamada; “Paylaşmak Erdemdir sosyal sorumluluk projemizle anaokulu öğrencilerimiz velilerinin yardımıyla ve hayır severlerden alarak hazırladıkları bot, mont, atkı ve bereleri ihtiyaç sahibi arkadaşlarına hediyeler verecekler. Paylaşmanın onurunu ve güzelliğini bu yaşta tatmaları bizler ve veliler için çok önemli. Ayrıca ihtiyaç sahibi öğrencilerimizinde gereksinimlerini bir nepzede olsa gidermeye çalıştığımız için çok mutluyuz” ifadelerini kullandı.

Projeyi duyar duymaz hemen yardımcı olmak istediğini ifade eden Veli Ayşe Gül Ünal; “Bütün velilerimizle el emeği göz nuru ürünlerimizi hazırladık. Ayrıca yardım sever vatandaşlardan da taleplerde bulunduk. Çocuklarımızın böyle bir projenin içinde olduğu için çok mutluyuz. Bizlerinde çocukları ihtiyaç sahibi olabilirdi. Hala da olabilir. Çocuklarımıza bu yaşta paylaşmanın önemini öğretmeliyiz ki ileride iyi birer birey olsunlar. Umuyoruz ki bu yardımlar ihtiyaç sahibi çocuklarımıza ulaşır. Bütün temennimiz bu yönde. İnşallah güle güle giyerler.” Dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam