• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Yaz Spor Etkinlikleri

Yaz Spor Etkinlikleri

 

Değerli sporseverler günümüzde yapılacak en büyük yatırımın gençliğe olduğunu, yaşlanan dünyada genç nüfusların ne kadar olumlu yetişirse ülkelerin bu süreçte hızlı bir şekilde dünya sıralamasında yerini sağlamlaştırması açısından çok önemli olduğunu biliyoruz. Bir tek gencimizin bile kaybolmasına izin vermemeliyiz.
Tabii ki bu konular çok emek istiyor aile, okul, devlet, yerel yönetimler bu gençliğin yol almasındaki önemli unsurlar.
İlimizde, sevgili belediyemizin tesisleşme ve spor merkezleri bazında yaptığı yatırımlar bu yıl tavan yaptı. Aileler birbirleriyle yarıştı. Tesislerin tamamlanması halk ile belediyemizi bu organizasyonda üst seviyede buluşturdu. Teşekkürler sayın başkanım, emeği geçen tüm belediye personeli ve yöneticileri. Siz üstünüze düşeni yaptınız. Gerisi bizlere kalmış. Değerini bilerek, hakkını vererek siz yöneticileri büyük projelere zorlamalıyız. Eminim ki, yaz spor okulları, semt basketbolu, konserler, tiyatrolar, belediye basketbol takımımız, semt spor sahalarının tamamlanması ve devam etmesi, turnuvalara sponsorluk vs. gibi gördüklerimiz
Sevgili Bilecikliler yapılanı alkışlayacağız, yapılmayanı eleştireceğiz. Şunu söylemek isterim, atık siyaseti, siyasi düşünceleri zamanında yapmalı güzel yapılan organizasyonları ve yatırımları da alkışlamalıyız. Ben bunları yazarken zannetmeyin ki bir siyasi düşünceye değil, hepimizin yeri olan belediyemizin özellikle son 3 yıldaki başarısından bahsediyorum. Her geçen gün daha da güzel olacağına inananlardanım. Özellikle İstasyon'daki havuzun müthiş güzel bir ortamı yakalaması, yüzme sporunun ilimizdeki eksikliğinin kalkacağına, tenis, basket ve diğer branşlarda da mili sporcu yetiştirmesine en azından bu süreçte birbirleriyle dostça, kardeşçe, 3 ay gibi zaman geçireceğine bu sürecin de ilimizdeki sosyal dayanışmayı, aileler arası ilişkileri geliştireceği kaçınılmazdır.
Minnet ve şükran duygularımı bir kez daha iletmek ve daha büyük sosyal projelerde ses getirmemizi ve kalıcı eserler bırakmamızı temenni ediyorum. Bilecik Belediye başkanımıza, değerli meclis üyelerine ve belediye çalışanlarına teşekkür ediyorum.
Gündemimiz hep güzel olsun, hayırlı olsun. Şahıslar gelip geçici önemli olan eserler ve projeler olsun. Saygılarımla…

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam