• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
YAZ SPOR OKULU ÖĞRENCİLERİ EĞİTİMLERİNİ SERTİFİKA İLE TAÇLANDIRDI

YAZ SPOR OKULU ÖĞRENCİLERİ EĞİTİMLERİNİ SERTİFİKA İLE TAÇLANDIRDI

Bilecik Belediyesi tarafından gerçekleştirilen Yaz Spor Okulları kapsamında yüzme, futbol, basketbol ve tenis alanlarında eğitimlerini tamamlayan öğrenciler, başarılarını sertifika ile taçlandırdı.

Bilecik Belediyesi Su Eğlence Dünyası’nda gerçekleştirilen programa katılan Belediye Başkanı Semih Şahin ve Başkan Yardımcısı Melek Mızrak Subaşı, öğrencilere sertifikalarını verdi.

Bilecik Belediyesi tarafından gerçekleştirilen Yaz Spor Okulları ile öğrencilerin yaz mevsimini verimli ve keyifli geçirdiğine dikkat çeken Başkan Şahin, şunları söyledi:

‘’Ben öncelikle bütün öğrencilerimizi, eğitmenlerimizi ve ailelerimizi tebrik ediyorum. Gerçekten de gördüğümüz kadarıyla öğrencilerimiz yüzmeyi gayet iyi öğrenmişler. Özellikle spor dallarından yüzmeye büyük önem veriyorum. Çünkü yüzme çocuklarımızın kas ve vücut gelişimi açısından çok önemli. Önümüzdeki dönemlerde havuzlarımızın sayısını çoğaltacağız. Mahallelerimize kazandıracağımız havuz ve su eğlence mekanları ile yüzmeyi bilen çocuk ve insan sayımızı arttıracağız’’ ifadelerini kullandı.

Başkan Şahin ve Başkan Yardımcısı Melek Mızrak Subaşı, daha sonra öğrencilere sertifikalarını vererek, fotoğraf çektirdi.

Sertifika töreni Başkan Şahin ve Başkan Yardımcısı Subaşı’nın öğrencilere dondurma ikram etmesiyle son buldu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam