YAZAR UYSAL OKUYUCULARIYLA BULUŞTU

YAZAR UYSAL OKUYUCULARIYLA BULUŞTU

Okulun kantininde öğrencilerle söyleşi gerçekleştiren Uysal, “Kehanet” adlı kitabı tanıttı ve Sümer mitolojik unsurlarının yer alacağı yeni bir kitabın müjdesini verdi.

Uysal yaptığı konuşmada şunları aktardı: “Türkiye'de maalesef yazara ve okumaya verilen çok fazla önem olduğunu düşünmüyorum. Ama bunu kıracak, değiştirecek olan sizlersiniz. Bu illa yazar olmak anlamında değil. Herhangi bir yeteneğinizi veya farklı bir düşüncenizi ortaya koymanız için eğer size gerekli cesareti verebiliyorsak ne mutlu bize.Ben 5 yaşından itibaren okumaya başlayan birisi olarak ve dokuz numara miyop gözlere sahip birisi olarak kitaplar benim hep arkadaşım oldu. Ben hep istedim ki kitaplar bana farklı dünyalar açsın. Bizim kitabımız diğer kitaplara göre daha farklı bir kitap. Eğer yeterli bir hayal gücünüz ve vizyonunuz varsa yapmayacağınız hiçbir şey yoktur”

  Kitabı hakkında yaptığı söyleşi sonrasında öğrencilerin merak ettiği soruları cevaplayan Uysal, daha sonra kitaplarını imzaladı. Ayrıca Özel Sınav Lisesi Müdürü Ahmet Kol Uysal’a çiçek takdim ederken okulun öğretmenleri yazara yoğun ilgi gösterdi

.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam