YENİ BİLİM SANAT MERKEZİ BİNASI’NIN YAPIMI TAMAMLANDI

YENİ BİLİM SANAT MERKEZİ BİNASI’NIN YAPIMI TAMAMLANDI

Bilecik’in çocuklarına tahsis edilmek üzere yapımına başlanılmış olan yeni Bilim Sanat Merkezi’nin inşaatı biterek kabulü yapıldı.

Yeni Bilim Sanat Merkezi binasının yapımına, mevcut Bilim Sanat Merkezi binasının yetersiz kalması üzerine Bilecik Ak Parti Milletvekili Selim Yağcı’nın Belediye Başkanlığı döneminde başlanılmıştı.

“Bilecik’in en yüksek tepesine bir Bilim Sanat Merkezi yapılmasını hedefime koymuştum”

Milletvekili Selim Yağcı konuya ilişkin yaptığı açıklamada, hedefinin gerçekleştiğinin altını çizerek; “Bilim Sanat Merkezi ilk açıldığında çocuklarımıza tahsis etmiş olduğumuz binanın yetersizliği karşısında bu çocuklarımıza Bilecik’in en yüksek tepesine bir Bilim Sanat Merkezi yapılmasını hedefime koymuştum. Bunun için Belediye Başkanlık dönemimizde yerini hazırlayıp gerekli ödeneği temin ettik. Çok şükür bugünde milletvekiliği dönemimde inşaat biterek kabulü yapıldı. Okulun eğitim gören çocuklarımıza Milli Eğitim camiamıza ve Şehrimize hayırlı olmasını temenni ediyor, yapımında katkısı olan başta önceki dönem Milli Eğitim Bakanımız, hemşehrimiz, abimiz, Sayın Nabi Avcı olmak üzere herkese çok teşekkür ediyorum. Hep birlikte daha iyiye daha güzele” ifadelerinde bulundu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam