YENİ OTOBÜSLER HİZMETE GİRDİ

YENİ OTOBÜSLER HİZMETE GİRDİ

Bilecik'in imar ve ihyasında büyük ve güzel çalışmalara imza atan Bilecik Belediyesi, sahip olduğu araçlara yenilerini ekleyerek, vatandaşlarımıza bu anlamda hizmetin en iyisini verme amacını gerçekleştiriyor.

Belediye Başkanı Selim Yağcı, Bilecik Belediyesi tarafından şehrimize kazandırılan 3 yeni otobüsü inceleyerek, kamuoyuna tanıtımını yaptı.

BELEDİYE BAŞKANI SELİM YAĞCI:

''HEDEFİMİZ, VATANDAŞLARIMIZA HİZMETİN EN KALİTELİSİNİ SUNMAKTIR''

Belediye Başkanı Selim Yağcı, konu hakkında yaptığı açıklamada; ''Bilecik'te güzel bir çalışmayı hep birlikte gerçekleştirmenin bir kez daha mutluluğunu yaşıyoruz'' ifadelerini kullanarak, şunları söyledi:

''Gerçekten, belediyemizin bugüne kadar özel günlerde, cenazelerde halkımıza hizmet verdiği otobüslerimiz eskimiş ve yaşlanmıştı. Onların yenilenmesi gerekiyordu. Belediye Meclisi toplantımızda almış olduğumuz yetki ve karar ile bu 3 aracımızı aldık. Öncelikle bu yeni araçlarımızın halkımıza ve şehrimize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. İhtiyaç olduğu sürece bu araçlarımıza yenilerini eklemeye çalışacağız. Bu yıl içinde ekipman olarak gördüğünüz şekilde 1 tane büyük kamyon, 3 adet olmak üzere biri küçük diğer ikisi büyük beko loder, 1 adet ekskavator ve 3 adet de otobüs aldık. Tek bir hedefimiz var. Değerli hemşerilerimize daha sağlıklı, daha kaliteli ve daha hızlı bir hizmet vermektir. Bunları da gerçekleştirebildiğimiz için mutluyuz. Katkısı olan tüm çalışma arkadaşlarımıza, belediye meclis üyelerimize teşekkür ediyoruz.

''ARAÇLARIMIZ DEZ AVANTAJLI VATANDAŞLARIMIZIN DA KULLANABİLECEĞİ ÖZELLİKLERİ TAŞIYOR''

Açıklamasında; ''Bilecik Belediyesi olarak yapmış olduğumuz her hizmette olduğu gibi burada da dez avantajlı gruptaki kardeşlerimizi de düşünüyoruz.'' düşüncesini aktaran Belediye Başkanı Selim Yağcı, sözlerini şöyle tamamladı:

''Bu araçlarımız, özellikleri sayesinde engelli vatandaşlarımızın da kullanabileceği bir durumda. Yani bu araçlarımıza engelli kardeşlerimiz arabaları ile bu araçları kullanabilecek. Temennimiz tüm ülkemiz ve dünyada engelli kardeşlerimizin her alanda engellerin olmadığı durumlar ve koşullarda yaşamasıdır. Biz de Bilecik Belediyesi olarak bu anlamda üzerimize düşen görevleri ve anlayışı sergilemeye çalışıyoruz. Bu araçların şehrimize ve insanımıza hayırlı uğurlu olması dileğiyle, hep birlikte daha iyiye daha güzele'' dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam