YENİ TERMİNAL GÜNDE ORTALAMA 200 OTOBÜSÜ AĞIRLIYOR

YENİ TERMİNAL GÜNDE ORTALAMA 200 OTOBÜSÜ AĞIRLIYOR

Bilecik Belediyesi Şehirler arası Otobüs Terminali, günde 200’e yakın şehirler arasında ulaşım yapan otobüsü ağırlayarak, Bilecik’te ulaşımın merkezi oldu.

Bilecik Belediyesi tarafından yeni çevre yolu üzerinde yer alan ve birçok büyük şehir başta olmak üzere şehirler arasında ulaşımı sağlayan şehirler arası otobüs terminali, vatandaşlarımıza hizmet vermeye devam ediyor. Modern ve tarihi çizgileri yanı sıra Medine Garı mimarisi ile hazırlanan şehirler arası otobüs terminali; Kamil Koç, İsmail Ayaz, Metro Turizm, Öz Bilecik, Buzlu Seyahat ve Anadolu firması olmak üzere günde 200’e yakın otobüsün uğrak noktası oldu.

Kapalı alanda 10 adet bilet satış ofisi, bekleme salonları, kafeleri, dükkânları, seyir terası, satış kioskları, bilet satış holü, bebek bakım ve emzirme odası, personel dinlenme, revir, bay-bayan mescit, idari ofisleri, toplantı ve seminer salonu, zabıta ve güvenlik ofisi, emanet ofisi ve teknik atölyeleri, ATM noktaları, engelli tuvaletleri, açık alanında ise gelen-giden otobüs peronları, ilçe minibüs peronları, taksi ve otobüs durakları, otobüs bakım ve bekleme alanları ve açık otoparkı her ihtiyacı cevaplayacak  olan şehirler arası otobüs terminali vatandaşlarımıza daha sağlıklı ve kaliteli hizmet vermeye devam edecek.

Vatandaşlar tarafından memnuniyetle karşılanan Şehirlerararası Otobüs Terminalinin önümüzdeki zaman diliminde yeni firmaları da ağırlayarak, şehrin ticari ve ulaşım ihtiyacı noktasında cazibe merkezi olacağı belirtildi. Bilecik Belediyesi Şehirlerarası otobüs terminali ile şehir arasındaki ulaşım, firma araçları yanı sıra  Halk Dolmuşları ve ticari taksiler vasıtasıyla gerçekleştiriliyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam