YENİ VE MODERN GÖRÜNTÜSÜYLE VAKIFBANK YENİ YERİNDE

YENİ VE MODERN GÖRÜNTÜSÜYLE VAKIFBANK YENİ YERİNDE

Atatürk Bulvarı üzerinde en işlek noktada bulunan Vakıf Bankası Bilecik şube binası yaklaşık 1 yıl önce yıkılmıştı. Yeniden yapımına başlanılan bina tamamlandı. Geçici olarak bulundukları Tevfik Bey Caddesi’ndeki yerlerinden, yeni ve modern görüntüsüyle dikkat çeken şube binalarına taşınmalarının ardından bilgi aldığımız Vakıfbank Bilecik Şubesi Müdürü Vedat Pehlivan yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

“Vakıflar Bankası’nın lokali 1 yıldır bakımdaydı. Binamız çürük çıktığından dolayı tekrar bakıma aldık. Olmadı. Binamızı yıktırdık. Komple yeniden yaptırdık. Bilecik’e yakışır, Bilecik halkına hizmet verebilecek. Büyük, ferah şubemizi bitirdik. Tüm Bilecik halkına hayırlı uğurlu olsun. Bilecik halkına hizmet vermeye hazırız.”

Ayrıca Pehlivan yapılan yeni binanın diğer katlarının ihaleyle satışa sunulacağını da belirtti:

“Şube lokalinin ilk giriş ve üstü banka olarak ayrılmıştır. Geriye kalan 4 katı ve teras, toplam 12 dükkân ve bir teras olmak üzere bankamız açık arttırma ile ihaleye çıkaracak ve satılacaktır. Bir aya kadar ihale şartları belli olacaktır. Talep edenlerin şubemize müracaat etmeleri rica olunur.”

MEHMET SELİM SAÇTI

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam