Yeni Yıla Görev Başında Girdiler

Yeni Yıla Görev Başında Girdiler

İl Emniyet Müdürü Eyüp Özüdoğru şube müdürleriyle beraber Bilecik’te daha huzurlu bir yılbaşı geçirilmesi amacıyla görev yapmakta olan personelinin yeni yılını kutladı.

İl Emniyet Müdürü Özüdoğru, “Neticede çok büyük bir anlamı olmasa bile 2013 yılından 2014 yılına geçtiğimiz için arkadaşlarımızı da tebrik edelim, onlarla birlikte bulunalım istedik. Arkadaşlarımızın ve halkımızın 2014 yılını tebrik ediyoruz. 2013 yılından daha güzel, daha hayırlı bir şekilde geçmesini diliyoruz. Ayrıca 2014 yılının da yine Bilecik için huzur ve güven içerisinde geçmesini temenni ediyoruz.

Bizim yılbaşıyla ilgili tedbirlerimiz polisiye açısından daha önceki yıllarda olduğu gibi devam ediyor. Özellikle saat 01.00’e kadar arkadaşlarımız yoğun bir şekilde şehrin her tarafında aktif bir şekilde görevlerini yapmaya devam edecekler. İlçelerde de aynı durum söz konusu. Bizim yapacağımız şu ana kadar il genelinde, ilçelerimiz de dahil sıkıntılı bir olayımız meydana gelmedi. Özellikle trafik yönünden olsun adli yönden olsun yeni yıl nedeniyle herhangi bir vukuatımız yok. Her şey şu ana kadar gayet güzel. Temenni ediyoruz ki başlangıç olarak güzel olduğu gibi bundan sonra da güzel olarak devam etsin.

Şehir nüfus olarak artmasına rağmen, her şeyiyle büyümesine rağmen suç oranlarımız 1712’den 1668’e düşmüş. Bu bizim için sevindirici bir şey. İl genelinde de aynı şekilde düşüş var. Polisin işi ne kadar az olursa o kadar huzur ve güven yerinde demek ki.” diye konuştu.

Yeni yıl nedeniyle Bilecik Emniyet Müdürlüğü ekipleri sorumluluk bölgelerinde 60 personel ile birlikte 11 ayrı bölgede devriye ekipleriyle görev yaptığı öğrenildi.

2013’ten 2014’e girildiği sırada telsizden Emniyet Genel Müdürü Mehmet Kılıçlar ile Bilecik İl Emniyet Müdürü Eyüp Özüdoğru’nun yılbaşı mesajı okundu.

Emniyet Genel Müdürü Kılıçlar mesajında şunları aktardı:

“Değerli meslektaşlarım. Halkımızın huzuru ve güvenliği için fedakarca çalışan mesai arkadaşlarımın yeni yılını en içten dileklerimle kutluyor. Yeni yılın vatandaşlarımıza ve teşkilatımıza sağlık, mutluluk ve başarı getirmesini diliyorum.”

İl Emniyet Özüdoğru’nun mesajı ise şu şekildeydi:

“Değerli meslektaşlarım. Yaşanan üzüntü, keder, sevinç ve mutluluklarıyla birlikte bir yılı daha geride bırakıyor farklı beklentilerimize ışık tutacak, daha mutlu ve daha coşkulu olacağını umut ettiğimiz yeni bir yıla giriyoruz. Önceden olduğu gibi yeni yılda da insan haklarına saygılı, temel hak ve hürriyetleri koruyan, hukuk kurallarına bağlı, polis hak ve işlerine azami özen gösteren, anlayışlı bir birlik ve beraberlik ruhu içerisinde başarılı hizmet vermeye devam edeceğinize güvenim sonsuzdur.

Bu düşüncelerle 2014 yılının ülkemiz, milletimiz ve teşkilatımız için hayırlı ve uğurlu bir yıl olmasını temenni eder, tüm mesai arkadaşlarımın aile bireyleriyle birlikte yeni yıllarını kutlar, sağlık ve mutluluklar dilerim.” ZEYNEP KILBAHRİ

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam
Mobil Sürüme Geç