YENİ YILIN İLK TOPLANTISI YAPILDI

YENİ YILIN İLK TOPLANTISI YAPILDI

“DENETİM KOMİSYONU BELİRLENDİ”

İl Genel Meclisi Ocak Ayı toplantıları başladı. İki gündem maddesinin görüşülüp karara bağlandığı 1.birleşimde 40 gün süreyle görev yapacak olan Denetim Komisyonuna üye seçimleri yapıldı. Beş kişiden oluşan komisyonda Ak partiden 3, MHP’den 2 üye belirlendi. Gizli oy, Açık Tasnif ile yapılan seçimlerde Ak partiden H.Hüseyin Çelik(18), Ertuğrul Torun(18), Nihal Arslan(17),MHP’den Orhan Uğur(20), Tevfik Özütürk(20) oy aldılar. Buna göre İl Özel İdaresinin 2015 yılında yaptığı harcamaları seçilen bu komisyon denetleyecek.

“İMAR VE BAYINDIRLIK KOMİSYONU YERİNDE İNCELEYECEK”

Birleşimin ikinci ve son maddesinde; 5-6 Hekimlik ASM+TSM+112 ASHİ binası inşaatı projesinin uygulanabilmesi için ilimiz Söğüt ilçesi Kayhan Mahallesi 39 Ada, 10 No’lu parselde İl Özel İdaresi adına kayıtlı 12.525,00 Metrekare yüzölçümlü taşınmazın Sağlık Hizmetlerinde kullanılmak üzere Sağlık Bakanlığı adına tahsis edilmesi talebi görüşüldü.

Konu hakkında Emlak ve İstimlak Şube Müdürü Ayhan Özütürk Meclis üyelerine bilgi verdi. Madde oy birliğiyle İmar ve Bayındırlık Komisyonuna havale edildi. Birleşim bir sonraki gün saat 10.30’da toplanılmak üzere sona erdi.

ERHAN TOKA 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam