• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Yeniden Refah Partisi Vatandaşlara Aşure İkramında Bulundu

Yeniden Refah Partisi Vatandaşlara Aşure İkramında Bulundu

Yeniden Refah Partisi Bilecik İl Başkanlığı olarak İl Başkanı Cafer Arslanboğa başkanlığında vatandaşlara aşure ikramında bulundular.

Konu ile ilgil açıklama yapan Yeniden Refah Partisi il başkanı Cafer Arslanboğa şu ifadelere yer verdi; “ Bizleri mübarek Muharrem ayına eriştiren Cenabı Allah a hamdu senalar olsun. Tüm İslam aleminin ve Bilecik halkımızın Muharrem ayı kutlu olsun.

Mübarek Muharrem ayına erişmenin sevincini ve mutluluğunu yaşıyoruz ama maalesef ki sevincimiz ve mutluluğumuz buruktur.

Burukluğumuzun sebebi İslam coğrafyasında süregelen zulumler ve işgallerdir. Başta Kudüs olmak üzere Doğu Türkistan ve tüm İslam coğrafyası Avrupa emperyalizminin, Çin budizminin, İsrail ve Amerikan siyonizminin zulümü altındadır.

Malesef ki Bizler İslam Sancağını 1000 yıl en ön saflarda taşıyan ecdadın torunları olarak, din kardeşlerimize yapılan bu zulme yıllardır sessiz ve seyirci kalmaktayız.

Bundan böyle sessiz kalma devri bitmiştir. Su görünmüş teyemmüm bozulmuştur. Milli Görüşün ikinci kırk yıl şahlanışı ve Yeniden Refah Partisi ile liderimiz Mücahit Dr Fatih Erbakan ile siyonizm mikrobunun yok edilme zamanı gelmiştir. Tüm gayemiz ve gayretlerimiz bu yüzdendir.

Milli Görüşün tek temsilcisi olan Yeniden Refah Partisinin, Liderimiz Fatih Erbakan beyin ve bizlerin davası meclise girip koltuk kapmak değildir.

Yeniden Refah Partisinin davası Kudüs ün özgürlüğü için, Doğu Türkistan ın kurtuluşu için,  mazlumların refahı için, tüm müslümanların birliği için, Resulü Ekrem Efendimizin şefaati için ve Allahü teala nın rızası için Cihad etmektir.

Yeniden Refah Partisi iktidarı ile genel başkanımız Mücahit Dr Fatih Erbakan beyin önderliğinde önce Ayasofya ibadete açılacak ardından adil bir düzen yeniden büyük Türkiye ve nihayetinde İslam Birliği kurulacaktır inşallah.

Zafer yakındır ve zafer inananlarındır elhamdülillah.

Rabbim Ayasofya da ve Kudüs te aşure ikram etmeyi nasip eylesin inşallah.

Yeniden Refah Partisinin bir neferi olarak tüm halkımızın mübarek Muharrem ayını kutlar, Rabbim den tüm müslümanların kurtuluşunu ve refahını dilerim.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam