YENİLENEN STADI İNCELEDİLER

YENİLENEN STADI İNCELEDİLER

  Bilecik Amatör Spor Kulüpleri (ASKF) Başkanı Nusret Tosun ve Futbol İl Temsilcisi Engin Toku, yenilenen ilçe stadında incelemelerde bulunarak, yeni yapılan sentetik çim sahayı denetlediler. Yapılan denetim ve incelemeler sırasında Osmaneli Belediyesi Özel Kalem Müdürü Mehmet Mercan’ın da eşlik ettiği belirtildi. İncelemelerin ardından Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin’i makamında ziyaret eden heyet, Şahin ile spor üzerine bir süre sohbet ettiler.

TOKU: “Böyle bir tesisi Osmaneli’ne kazandırması gurur vericidir”

 İncelemeler ve ziyaret hakkında bilgi veren Bilecik Futbol İl Temsilcisi Engin Toku, yapılmakta olan sentetik sahanın ve çim sahanın hakkında çalışmaları takip etmek için Osmaneli’ne gittiklerini belirtti. 

Toku, “Yapımı sona gelen sentetik sahanın futbol oynamaya elverişli olması federasyonun yeni düzenlemede getirmiş olduğu kriterlere uygun olması için çalışmalarımızı ona göre yapıyoruz ve incelemelerde bulunuyoruz. Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin'in böyle bir tesisi Osmaneli’ne kazandırması gurur vericidir” ifadelerinde bulundu. ASKF Başkanı Tosun ise stadın yenilenmesinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

CANER ALKAN

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. kım bunlar – bunlar kımkı spor hakkında ahkam kesıyorlarya bunlar bılecıgın yalkaları nusret kım engın kım engın hergun kavelerde kumar oynar nusrette borculardan kacan adamlar ya yapmayın boyle haberler

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam