Yenipazar Belediyesinden iftar

Yenipazar Belediyesinden iftar

Belediye Düğün Salonu'ndaki iftara, TBMM Kamu İktisadi Teşebbüsleri (KİT) Komisyonu Başkanı ve AK Parti Bilecik Milletvekili Fahrettin Poyraz, Belediye Başkanı Cengiz Arıkan, AK parti Yenipazar İlçe Başkanı Necati Keser ve AK Parti Gölpazarı İlçe Başkanı İsmail Kara ile vatandaşlar katıldı.

Poyraz, programda yaptığı konuşmada, ilçenin belli başlı sorunlarından birisinin gölet ve sulaması ile Sürüm Deresi olarak bilinen Yenipazar-Gölpazarı yolu olduğunu belirterek, göletin tamamlandığını ve sulamaya açıldığını, Sürüm Deresi yolunun da ihalesi yapılarak yüklenici firmaya yer teslimi yapıldığını söyledi.

Bayramdan sonra çalışmaların başlayacağını ifade eden Poyraz, şunları kaydetti:

"Belediyemiz son 5-6 aydır hummalı bir çalışma içerisinde. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile belediye koordineli şekilde 1 milyon 200 bin lira gibi bir yatırımla kentin hem kanalizasyonu hem de yağmur suyu tahliye kanalları yapıldı. Şimdi de arıtma proje aşamasında. İlçenin gündeminde ve sorunu ne varsa Allah'a şükür hepsini yaptık. Tavuk sektöründe özel bir şirket tarafından 20 milyon civarında bir yatırım yapılıyor ve burada 100 kişi istihdam edecek." 

Arıkan da 3 yıldır iftar programı düzenlediklerini ve katılımın giderek arttığını dile getirerek, iftar yemeğini belediyenin yanı sıra hayırsever vatandaşların katkısıyla yaptıklarını bildirdi. AA

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam