YENİPAZAR’DA MEZARLIKLAR ÇİÇEK AÇMAYA BAŞLADI

YENİPAZAR’DA MEZARLIKLAR ÇİÇEK AÇMAYA BAŞLADI

Yenipazar Belediyesi, Belediye Başkanı İlhan Özden’in talimatıyla ilçe mezarlıklarını daha güzel bir hale getirmek için çalışmalarına devam ediyor.

Yapılan çiçeklendirme çalışmaları ile mezarlıkların daha modern hale gelmesi için çalışan Yenipazar Belediyesi bu kapsamda “her mezara bir gül fidanı” uygulaması ile 1000 adet gül fidanı dikti.

Başkan Özden konuyla alakalı yaptığı açıklamada, göreve geldiklerinden bu yana mezarlıklarda gerçekleştirdikleri yenileme çalışmalarıyla mezarlıkların çok daha modern ve güzel bir hale geldiğini belirterek; “Belediye olarak mezarlıklarımızı daha güzel bir hale getirmek için çalışmalarımız devam ediyor. Ramazan Bayramı nedeni ile çevre düzenleme çalışmalarımız kapsamında, İlçemizde bulunan Mezarlıklardaki yabani otların biçilmesi ve ağaçların budanması çalışmalarına başlanmıştır. Mezarlıklarımıza; her mezara bir gül fidanı uygulaması ile 1000 adet gül fidanı dikilmiştir. Ancak Belediyemizin iş yoğunluğu ve hizmet alanı geniş olduğundan bakımını yapmakta yetişemediğimiz veya unuttuğumuz durumlarda güllerimiz size emanettir. Mezarlıklarımızı cennet bahçesi yapmak için hizmet bizden destek sizlerden. Her Şey Yenipazar Ve Halkımız İçin” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam