• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
YEŞİLAY TBM YETİŞKİN EĞİTİM PROJESİNİN İLK KONUKLARI ÖĞRETMENLER

YEŞİLAY TBM YETİŞKİN EĞİTİM PROJESİNİN İLK KONUKLARI ÖĞRETMENLER

Yeşilay Bilecik Şube Başkanı Muzaffer Tekelioğlu, Türkiye Bağımlılıkla Mücadele (TBM) Programı  kapsamında  Yetişkin Eğitimi programlarında(YEP) gönüllü olarak görev alacak formatör ve uygulayıcı  eğitimi almış  rehber öğretmenler ile toplantı yaptı.  Bilecik, Bozüyük, Pazaryeri, Osmaneli, Gölpazarı ve Söğüt ilçelerinde görev yapan rehber öğretmenlerle Bozüyük  Halk Eğitimi Merkezi salonunda yapılan  toplantıda Yeşilay’ın yaptığı hizmetler konusunda katılımcılara bilgilendirme yapıldı.

Yeşilay Şube  Başkanı  Muzaffer Tekelioğlu ile Yeşilay Bilecik Şube personeli Aslı Yılmaz’ın katıldığı  toplantıda, rehber öğretmenlere yetişkin eğitimi programında kurum ve kuruluşlara hangi konularda eğitim verileceğini açıklandı. Burada konuşan Başkan Tekelioğlu,” Bizim gayemiz çocuklarımız, gençlerimiz başta olmak üzere yetişkinlerimizi bağımlılıkla mücadele konularında bilinçlendirmek, sağlıklı  ve huzurlu bir toplum oluşturmaktır.”dedi.

Toplantı yetişkin eğitimi çalışmalarında gönüllü olarak görev alacak rehber öğretmenlerin belirlenmesinden sonra sona erdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam