• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
YETENEK SİZSİNİZ BİLECİK

YETENEK SİZSİNİZ BİLECİK

TV8’de yayınlanan ve tüm Türkiye’de büyük bir ilgiyle takip edilen ‘Yetenek Sizsizin Türkiye’ programı yeni yeteneklerini aramak için Bilecik’e geliyor. İlk çekimleri Bilecik’te yapacak olan tv programı kendine güvenen tüm adayları . Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezin’de  3-4-5-6 Ekim tarihlerinde bekliyor.

Belediye Başkanı Selim Yağcı yaptığı açıklamada, ülkemizde büyük bir beğeni ile takip edilen Yetenek Sizsiniz Türkiye programının ilk çekimlerinin Bilecik’te gerçekleştirileceğini belirtti.

Bilecik Belediyesi olarak yeni dönemde ilimizde önemli buluşma ve etkinliklerin gerçekleştirileceğini hatırlatan Belediye Başkanı Selim Yağcı, önümüzdeki ay gençleri ve vatandaşlarımızı birbirinden güzel programlarla buluşturacaklarını belirterek, şunları söyledi:

”Acun Medya tarafından gerçekleştirilen ve büyük bir ilgiyle takip edilen Yetenek Sizsiniz Türkiye programının ilk çekimleri ilimizde yapılacak. Bugüne kadar birçok önemli organizasyona ev sahipliği yapan ilimiz ve Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezimiz bu yıl Yetenek Sizsiniz Türkiye ekibini ağırlayacak. Gençlerimiz ve vatandaşlarımızın büyük bir ilgiyle takip ettiği çekimler 3-4-5-6 Ekim tarihlerinde gerçekleştirilecek. Bu anlamda ilk çekimleri için ilimizi tercih eden Acun Ilıca ve Acun Medya ailesi yetkililerine teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam