YILMAZ’DAN GAZETEMİZE VEDA ZİYARETİ
admin • 14 Temmuz 2011 18:25:37 
YILMAZ’DAN GAZETEMİZE VEDA ZİYARETİ

 

Yılmaz “Yeni göre yerimde gönül kapımın herkese açık olduğunun bilinmesini isterim.”dedi.

Yılmaz konuşmasının devamında şu ifadeleri kullandı:

“Bilecik ilinde 2005 yılından bu yana görev yapmakta iken Adli Yargı Yaz Kararnamesi ile İstanbul Küçükçekmece Cumhuriyet Savcısı olarak atanmış bulunmaktayım.

Bilecik ilinde görev yaptığım süreçte adliyemize ve şahsıma olan desteğini esirgemeyen mülki, askeri erkan, Bilecik Barosu, üniversite camiası ile seçilerek gelen başta Belediye Başkanımız olmak üzere tüm ilgililere teşekkür ediyorum.

Adalet hizmetinin adil, hızlı ve etkin olarak yerine getirilmesinde tüm adliye camiası olarak çaba gösterdiğimizin bilinmesini isterim.

Bilecik’te adalet hizmetlerinin gerçekleşmesinde Bilecik halkının çok yakın ilgi ve desteğini gördüm, halkımızın engin gönlüne saygı ve sevgilerimi sunarım. Adalet binalarının tadil ve tamirinde Bilecik eşrafının, sanayici ve ticaret erbabının katkıları sebebiyle teşekkür ederim. Görevim süresince ve ayrılırken şahsıma ve aileme gösterilen yakın ve samimi olan ilgi sebebiyle Bilecik halkına ve tüm kamu görevlilerine saygılarımı sunar, haklarını helal etmeleri temennisiyle veda eder, yeni göre yerimde gönül kapımın herkese açık olduğunun bilinmesini isterim” dedi.

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x