YÖRÜK VE TÜRKMENLER REKTÖR TAŞ’I AĞIRLADI

YÖRÜK VE TÜRKMENLER REKTÖR TAŞ’I AĞIRLADI

İstanbul Yörük ve Türkmen Derneği öncülüğünde İçimizdeki Değerler buluşması DSİ Kartal Sosyal Tesislerinde Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Rekötrü Prof. Dr. İbrahim Taş’ın katılımıyla gerçekleşti.

Organizasyona İstanbul Yörük Türkmen Derneği  Başkanı Faruk Şain, İstanbul Bilecik Kültür Turizm Dernek Başkanı Remzi Yılmaz, Dr.Hasan Hüseyin Ünal , Günören Dernak Başkan Yrd Halil Çakmak,A.Hakkı Gürses, Çengeller Dernek Başkanı Hatice Doğru,  Rıfat Doğru ,Adil Ceyhan  , Harmanköy Dernek Başkanı Zafer Dalkılıç,  Afyon Denek Başkanı  Naci Büyür, Afyon Federasyon Başkanı Ercan Karasör, Yunus Spor Klübü Başkanı Şükrü Yalkın, Ebru Güllük, Hüseyin Elmas , Bozüyük Yüksek Okul Müdürü  Faruk Akın  ve davetliler katıldı.

Program açılışında bir konuşma gerçekleştiren Bilecik Dostlar Grubu Başkanı ve Yörük Türkmenler Derneği Başkanı Faruk Şahin, “bu organizasyonları bizler daha önce çok yaptık, çok da güzel tepkiler aldık. Çok kıymetli dostları bir araya getirdik. Aslında amacımız; özümüzde var olan, mekânları ısıtan bu tarz insana olan  hasretlerimizi hatırlamak, toplumun harcı olan kıymetli dostlarımızı biraraya getirerek kardeşlik ve dostluk havasını bir arada yaşama hissini gelecek nesillere aktarmak. Aynı zamanda da onuruna bir araya geldiğimiz kıymetli dostumuzu da halk ile bir araya getirerek onun  tecrübelerinden yararlanmak ve vatana her makam ve mevkide hizmetin en güzelini yaptığını karşılıklı fikir alışverişi ile teşvik edici olmak özendirmek. Emek verme aşkını gençlerimiz ile paylaşmaktır.” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam