YÜZÜ GÜLEN BİLECİKBELEDİYESPOR OLDU
admin • 20 Nisan 2013 14:58:13 
YÜZÜ GÜLEN BİLECİKBELEDİYESPOR OLDU

 

Belediye Başkanı Selim Yağcı’da 11 numaralı forması ile oyunda yer aldı. Belediye Başkanı Selim Yağcı, ortaya koyduğu performansı ile büyük beğeni topladı.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen 2012 – 2013 yılı Bilecik Büyük Erkekler Voleybol Ligi kapsamında Bilecik Belediyespor ile Güneşspor Basketbol takımları Atatürk Kapalı Spor Salonunda karşı karşıya geldi. 5 takımın yer aldığı Büyük erkekler Voleybol turnuvasının bu yıl ilki gerçekleşiyor. Turnuva sonucunda birinci olan takım bölge müsabakalarına da gideceği belirtildi.

SET SONUÇLARI

İlk seti 25 – 22’lik sonuç ile Güneş spor, İkinci seti 25 – 23’lik skor ile BilecikBelediyespor, Üçüncü seti 25 – 23 ile Bilecik Belediyespor, Dördüncü seti 25 – 14’lük üstünlük ile Güneşspor alırken son seti ise 15 – 9’luk üstünlük ile Bilecik Belediyespor aldı. Setlerin sonucunda Bilecik Belediyespor 3 – 2 Güneşspor olarak maç sonuçlandı.

2012 – 2013 Bilecik Büyük Erkekler Voleybol liginin ilk maçı Yenipazar İlçe Spor Salonunda Yenipazar Belediyespor 3 – 0 Osmaneli Belediyespor sonucu ile gerçekleşti. İkinci maç ise Bilecik Belediyespor ile Güneşspor arasında oynandı. Zorlu geçen maçta Bilecik Belediyespor ’u Başkan Selim Yağcı da yalnız bırakmadı. Zorlu geçen maçta oyuncuların gösterdiği performans izleyenler tarafından büyük alkış aldı.

SPORA TEŞVİK

Maç sonrasında açıklama yapan ve sporun önemine vurgu yapan Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı şunları söyledi:

“Sporu teşvik etmek amacıyla bu akşam Bilecik Belediye sporu yalnız bırakmadım. Buradaki amaç sporu teşvik etmek ve oyunculara destek olmaktır. Buradaki amaç kazanmak ya da kaybetmek değil dostluğun ve barışın kazanmasıdır. Gelecek nesillerimizin daha sağlıklı olması için tüm halkımızı spora davet ediyorum. Sporun ve sporcunun her zaman yanında olmak için gayret gösteriyoruz. Bilecik Belediyesi olarak bu zamana kadar sportif alanlar konusunda birçok hizmeti gerçekleştirdik. Gerek yapısal gerek ise sportif faaliyetler konusunda çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Önümüzdeki zaman dilimi içerisinde de bu çalışmalarımız artarak devam edecektir.”

 

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x