• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
ZAFER PAŞA FAHRİ HEMŞEHRİMİZ OLDU

ZAFER PAŞA FAHRİ HEMŞEHRİMİZ OLDU

Belediye Başkanı Selim Yağcı, ilimizde başarılı çalışmalara imza atan Bilecik 2. Jandarma Er Eğitim Tugay Komutanı Tümgeneral Halis Zafer Koç’a düzenlenen veda yemeğine katıldı.
Bilecik Valisi Tahir Büyükakın ve il protokolünün katıldığı yemeğin sonunda Belediye Başkanı Selim Yağcı, Tümgeneral Halis Zafer Koç’a, Fahri Hemşehrilik Beratı yanı sıra çeşitli hediyeler takdim etti.

ZAFER PAŞA RESMEN HEMŞEHRİMİZ

Belediye Başkanı Selim Yağcı tarafından kendisine Fahri Hemşehrilik Beratı verilen Tümgeneral Halis Zafer Koç, fahri hemşehrimiz oldu.
Belediye Başkanı Selim Yağcı, Tümgeneral Halis Zafer Koç’un ilimizden ayrılışına ilişkin; ”Bilecik Valimiz Tahir Büyükakın’ın himayelerinde; özverili ve dik duruşu ile Bilecikli hemşehrilerimizin gönüllerini feth eden Bilecik 2. Jandarma Er Eğitim Tugay Komutanımız Tümgeneral Sayın Halis Zafer Koç’a düzenlenen veda yemeğinde bir araya geldik. Cumhurbaşkanımızın onayı ile Diyarbakır Jandarma Bölge Komutanlığı görevine atanan Paşamız Halis Zafer Koç’a Bilecik’te görev süresince yetiştirdiği parlayan ay yıldız neferler ve bu cennet vatanımızın bölünmez bütünlüğü için gösterdiği gayret ve özveriden dolayı Bilecikli Hemşehrilerimiz adına kendilerini Bilecikli ilan ederek, Fahri Hemşehrilik Payesi ve Beratı takdim ettim. Kendilerine yeni görevinde başarılar dilerim.” ifadelerini kullandı.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam