3. KARİYER GÜNLERİ SONA ERDİ

3. KARİYER GÜNLERİ SONA ERDİ

1 2

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi tarafından 25-29 Nisan tarihleri arasında düzenlenen 3. Kariyer Günleri sona erdi.

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi İ.İ.B.F’nde gerçekleşen 3.kariyer günleri kapsamında 5 gün içerisinde 27 oturum gerçekleştirilirken her bir oturumun gerçekleştirilmesinde emeği geçen kulüplerin üyeleri ve kariyer günleri hazırlık komitesinde bulunan öğretim üyeleri kariyer günlerinin bitiminde bir toplantı gerçekleştirdi.

3 4

Bu toplantıda konuşma yapan İ.İ.B.F Bölümü Öğretim Üyesi ve Rektör Danışmanı Doç. Dr. Aykut Ekinci sorunsuz bir kariyer günlerini de geride bıraktıklarını belirterek faaliyetlerin yürütülmesinde emeği geçen tüm kulüp üyelerine teşekkür etti.

Rektör Danışmanı Doç. Dr. Ekinci yaptığı konuşmada şu ifadelere yer verdi:

“3. Kariyer günlerini bugün itibariyle sonlandırmış olduk. Gerçekten başlangıcından bugüne kadar yani 5 günlük bir süreç içerisinde kulüplerde yer alan arkadaşlar büyük bir özveriyle azimle çalıştılar. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyoruz. Bizler işin sadece organizasyon aşamasında yer aldık. Bütün faaliyetleri sizler yönettiniz. Her gün sabahtan akşama kadar kimi arkadaş kayıt yaptı, kimisi karşılamada bulundu, kimisi diğer faaliyetleri yürüttü. Herhangi bir aksama sorun olmadan bu yılki kariyer günlerini de tamamlamış olduk.”

12 13

Ayrıca kulüp üyelerine tek tek teşekkür belgesi ve plaket armağan edilirken pasta kesimi ve hatıra fotoğrafları çekimiyle 3.Kariyer Günleri sonlandırıldı.

MEHMET SELİM SAÇTI

6 7 89 10 11

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam