9 EYLÜL ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİLERİ BAŞKAN YAĞCI’YI ZİYARET ETTİ

9 EYLÜL ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİLERİ BAŞKAN YAĞCI’YI ZİYARET ETTİ

Bilecik Belediyesi tarafından ağırlanan ve ilimiz ile ilçelerinde, dersleri kapsamında incelemelerde bulunan İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Şehir ve Bölge Planlama Bölümü Öğretim Görevlileri ve 4. Sınıf öğrencileri, Belediye Başkanı Selim Yağcı’yı, ziyaret etti. Belediye Başkanı Selim Yağcı, ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, öğrencilere teşekkür etti.

Geçtiğimiz hafta ilimize gelen ve Belediye Başkanı Selim Yağcı ve Başkan Yardımcısı Abdullah Ay’ın katıldığı program ile ilimizdeki temaslarına başlayan öğrenci heyeti, gezi programlarının son gününde Belediye Başkanı Selim Yağcı’yı ziyaret etti.

Belediye Başkanı Selim Yağcı, ziyaret hakkında yaptığı değerlendirmede; ”Öğrencilerimiz, programları kapsamında; il merkezi başta olmak üzere Söğüt, Bozüyük, Pazaryeri, ve Osmaneli ilçelerinde temaslarda bulundular ve daha sonra ilimiz ve ilçelerine ilişkin elde ettikleri çalışmalar hakkında değerlendirme toplantısında bir araya geldik. Genç kardeşlerimin görüş ve önerilerini aldık ve fikir alışverişinde bulunduk. Öğrenci kardeşlerimizi ilimizde ağırlamaktan büyük memnuniyet duyduk, çalışmalarında başarılar diliyorum.” ifadelerini kullandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam