• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
91 İŞ YERİNİN İHALESİ CANLI YAYINDA GERÇEKLEŞTİRİLDİ

91 İŞ YERİNİN İHALESİ CANLI YAYINDA GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Mülkiyeti, Bilecik Belediyesi’ne ait çeşitli iş yerleri ile  Bilecik Belediyesi Şehirlerarası Otobüs Terminalinde yer alan yazıhane ve iş yerleri 2886 Sayılı Devlet İhale Kanununun 45. maddesine göre açık teklif usulü ile Canlı yayında ihale edildi.

Bilecik Belediyesi Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezinde, Belediye Başkanı Semih Şahin’in başkanlığında gerçekleştirilen 91 adet iş yeri için 35 başvuru yapıldı ve 27 adet iş yeri yeni sahiplerine ihale edildi.

BAŞKAN ŞAHİN:

‘’ŞEFFAF BELEDİYECİLİK ANLAYIŞININ EN GÜZEL ÖRNEKLERİNİ SERGİLEYECEĞİZ’’

Belediye Başkanı Semih Şahin, ihale edilen dükkan işletmecilerine hayırlı işler temennisinde bulunarak, Bilecik Belediyesi olarak esnafın yanında yer almaya devam edeceklerini kaydetti.

Gerçekleştirilen ihalenin Canlı yayın ile bütün Bileciklilerin bilgisi dahilinde gerçekleştirildiğini dile getiren Başkan Şahin, ‘’Bilecik’te şeffaf belediyecilik anlayışının en güzel örneklerini sergileyeceklerini belirterek, ‘’Şeffaf belediyecilik anlayışımızla iş yerleri kiralama ihalemizi sosyal medya hesaplarımızdan canlı olarak yayınladık. Gerçekleştirdiğimiz ihalelerimizin iş yeri sahiplerimize hayırlı olmasını diliyorum.’’ İfadelerini kullandı.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam