A.G.M. Turizm Umre Turlarına Başlıyor

A.G.M. Turizm Umre Turlarına Başlıyor

“Sayılı nefeslerini tüketen insan için Yaradan’ın lutfu ömrü bereketlendiren umut yolcusudur umre. “Rabbi ona teslim ol demişti o da alemlerin rabbine teslim oldum demişti” (Bakara 12/131) ayetindeki gibi Yaradan’ın koyduğu ölçülere teslim olma yeridir umre. Dünya için koşuşturmayı dünya için sevilenleri terk edip teslimiyetle, kullukta biadı yenilemek amacıyla bereket yurduna açılan kapıdır umre, vefatımdan sonra beni ziyaret eden hayatta iken ziyaret etmiş gibidir diyen Resulullah’ın her zerresinde hatıralarının bulunduğu coğrafi mekanları barındıran kutsal topraklarda saygıyla atılan adımdır umre. Yolunda yolculuğunda farkındalığıyla ilk insanın yaratıldığı topraklara ziyaret gurbette değil baba ocağında, sılada umutla kulluğun yenilenmesidir. Dünyada dönülecek tek eksen etrafında dönerek ruhun manevi dolumla ebedi saadeti hissetmesi için alınan öze yolculuk kararıdır umre. İçinde sevgi imarını barındıran bu ziyarette hizmetimiz kadar mükafatımız olacağı inancı ile mebrur ve makbul umreler diliyoruz.

Amacımız mutluluğa giden ortak yolda yılların kazandırdığı tecrübe birikimini sizlerle paylaşma, sizlere en güvenilir ve en iyi hizmeti kusursuz sunabilmektir. İnsana, inanca emeğe saygıyı hedef alarak misafirlerimize nicelik anlamında umrenin manevi hazzını ve dokusunu yaşatabilmek esas gayemizdir. Zamanı ve insanı vahiyle şereflendirenin huzurunda arınmak müminler için elbette çok kıymetlidir.

A.G.M. olarak umre ziyaretlerinize gidiş-geliş+her türlü seyahat ihtiyacınızı karşılayarak sadece kutsal olana yoğunlaşmanızı sağlamak ilk vazifemizdir diyoruz ve ‘Mukaddes yolda yol arkadaşımız olur musunuz?’ diyoruz ve sizleri büromuza davet ediyoruz.

2014 yılında ilk gruplarımızı 10 Ocak’ta götürmeye başlıyoruz. İkinci grubumuz sömestre tatili nedeniyle 18 Ocak’ta (21 günlük) bir program ile Kütahya Zafer Havalimanından uçuşlarımız gerçekleşecektir. İsteyen umrecilerimiz bu programa 28 günlükte katılabilir. Üçüncü gruplarımız 25 Ocak’ta ve bundan sonra her ayın 10’unda devam edecektir. Allah’ın izniyle bu yıl umrecilerimizi Kütahya’da açılan Zafer Havalimanı’ndan direk Medine’ye götüreceğiz. 1000 Euro’dan başlayan cazip fiyat avantajlarımızla siz değerli dostlarımızı büromuza bekliyoruz.”

A.G.M. Turizm Gazipaşa Mahallesi Kurtul Sokak Kelebek Apartmanı Kat-1 Daire-1

Hac ve Umre Organizasyonu Bilecik Şube Müdürü Vahit Aydoğdu Büro: 0 228 213 05 00-0 532 232 46 88

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam