AÇIK HAVA TİYATROSU HİZMETE AÇILIYOR

AÇIK HAVA TİYATROSU HİZMETE AÇILIYOR

23 Ağustos Cuma günü saat 18.00’da açılışı yapılacak olan Açık Hava Tiyatrosu, Bilecik'in sosyal ve kültürel alandaki etkinliklerinin yapılabileceği gözde mekanlardan biri haline gelecek.

Belediye Başkanı Selim Yağcı, Pelitözü’nde yaz akşamlarında birbirinden özel gösteri ve organizasyonlara ev sahipliği yapacak olan Açık Hava Tiyatrosunda, vatandaşlarımızın şehir kalabalığından uzaklaşarak serin bir nefes alma imkanı bulacağını belirterek, şunları kaydetti:

''Bilecik'e kazandırmaktan mutluluk duyduğumuz bu eserimizde, vatandaşlarımız, yaz akşamlarında açık sinema ve toplantıları buralarda gerçekleştirme fırsatını yakalayacaklar. Buraya gelip eğlence ve çeşitli organizasyonlarını gerçekleştiren vatandaşlarımız, yağmur, çamur ve soğuktan korunmuş olarak vakit geçirecekler. Ayrıca vatandaşlarımız açık hava düğünlerini ve etkinliklerini böyle geniş güzel bir mekânda gerçekleştirebilecekler ve gençlerimiz burada konser verebilecekler. Yarım daire şeklinde ve sıra oturmalı yerleri ve sahnesi ile Pelitözü’ne ayrı bir renk katacak olan Amfi Tiyatro çevresinde konumlanan 510 kişi kapasiteli,165 m² si sahne toplam 820 m² üzerine konumlandırılmış açık hava tiyatrosudur.'' (Bilecik Belediyesi)

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam