ADAY OLUR OLMAZ İLK ZİYARET BAKAN DÖNMEZ’E

ADAY OLUR OLMAZ İLK ZİYARET BAKAN DÖNMEZ’E

Milletvekili Selim Yağcı, Belediye Başkanı Nihat Can, AK Parti il Başkanı Fikret Karabıyık,  Gençlik Kolları Başkanı Onur Karaman, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanımız Fatih Dönmez’i makamında ziyaret etti. Bilecik Belediye Başkan Adayının Nihat Can olduğunun açıklanmasının hemen ardından Bakan Fatih Dönmez’i ziyaret etmesi dikkat çekti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Bakanımız Fatih Dönmez, konuklarına teşekkür etti.

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan tarafından Bilecik Belediye Başkanı Adayı olarak gösterilen Belediye Başkanımız Nihat Can’ı tebrik eden Bakan Fatih Dönmez, Belediye Başkanı Nihat Can’a kolaylıklar diledi.

Belediye Başkanı Nihat Can ise ziyareti hakkında; ‘’Şehrimizi şahlandırmayı kendilerine vazife edinen, yol arkadaşlarımız; Milletvekilimiz, İl Başkanımız ve Gençlik Kolları Başkanımız ile birlikte, değerli ağabeyimiz, gururumuz, hemşehrimiz Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanımız Fatih Dönmez Bey’i ziyaret ettik. 31 Mart Yerel Seçimlerinde üstlenmiş olduğum kutlu vazifeyi zafere ulaştırmak için istişarelerde bulunduk. Sayın Bakanımıza destekleri ve katkıları sebebiyle teşekkürlerimi sunuyorum. İnşallah #Hedef11sloganı ile şehrimizde 11 Belediye Başkanı çıkararak bir ilki yaşayacağız.’’ İfadelerini kullandı.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam