• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
AGD BİLECİK ŞUBE BAŞKANI DEĞİŞTİ

AGD BİLECİK ŞUBE BAŞKANI DEĞİŞTİ

Anadolu Gençlik Derneği Bilecik Şube Başkanlığı görevine yapılan istişareler sonucunda  M.Hamza Kılınç görevlendirildi.Devir teslimin yapıldığı AGD şube binasında Agd genel başkan yardımcısı Ömer Yazgan hazır bulundu. Yaklaşık bir  yıldır görevini sürdüren Kenan Alemdar devir teslim töreninde konuştu;

“Yaklaşık bir yıldır sürdürdüğüm görevim boyunca Agd Bilecik teşkilatı çatısı altında iyinin,doğrunun,faydalının ,adil olanın kısacası hakkın hakimiyeti için birlikte mücadele verdiğimiz kardeşlerimize teşekkür ediyorum,haklarını helal etsinler.Uzun yıllardan  bugünlere kadar nasıl Milli görüş davası içerisinde mücadele ettiysek bundan sonra da aynı minvalde verilen görevleri yaparak çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

Yeni Başkan M.Hamza Kılınç ise duygularını şu şekilde ifade etti;

“Her gencin bir hazine demek olduğunu bilerek, çalışma arkadaşlarımızla birlikte bütün gençlerimize ulaşmayı bir borç biliyoruz.

Yapacağımız çalışmalarda “Genç: İnancı ve idealleri uğrunda fedakarlık yapabilendir” tanımına uygun olarak çalışmaya gayret edeceğiz. Bize bu görevi layık gören genel merkezimize ve bugüne kadar bayrağı taşıyan büyüklerimize, özellikle Kenan Alemdar başkanımıza çok teşekkür ediyoruz. Bundan sonra yapacağı çalışmalarda başarılar diliyoruz. Bilecik halkımızın dua ve destekleriyle bu görevi hakkıyla yerine getirebilmeyi temenni ediyoruz.”

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam