AK PARTİ BİLECİK’TE BAŞKANLIK SİSTEMİNİ ANLATACAK

AK PARTİ BİLECİK’TE BAŞKANLIK SİSTEMİNİ ANLATACAK

 

Ak Parti Bilecik İl Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, “Yeni Anayasa hazırlıkları çerçevesinde, partimizin; Başkanlık Sisteminin Anayasa'da yer alması konusunda çalışmalar yürüttüğü malumlarınızdır.

Başkanlık Sisteminin ülkemizin geleceği için en uygun sistem olacağı düşüncesiyle; teşkilatlarımızı, partililerimizi ve vatandaşlarımızı bilgilendirmek amacıyla Başkanlık Sistemini tanıtmak ve anlatmak için bu toplantıyı organize etmiş bulunuyoruz.

Söz konusu toplantıda Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Öğretim Üyesi Prof.Dr.Bekir Parlak tarafından sunum ve soru-cevap kısmı olmak üzere iki bölümden oluşan Başkanlık Sistemi Konferansı basına ve halka açık olarak yapılacaktır. Başta Sivil Toplum Kuruluşları ve Kanaat Önderleri olmak üzere, partimizin İl ve ilçe Teşkilatları ile Kadın ve Gençlik Kolları İl ve ilçe Teşkilatları, Belediye Başkanları, İl Genel Meclis Üyeleri ve Belediye Meclis Üyelerinin katılımları da beklenmektedir.” denildi.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

  1. şımarıklık – başkanlık sistemi türkiyenin sonu olur anadolu israil ve ermenilerin eline geçer birileri potamyayı unutmamış

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam