AK PARTİ SKM TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

AK PARTİ SKM TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) toplantısı, Bilecik Belediyesi Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezinde gerçekleştirildi.

Gerçekleştirilen toplantıya; AK Parti İl Başkanı Fikret Karabıyık, Milletvekili Selim Yağcı, Bilecik Belediye Başkanı Nihat Can, ilçe belediye başkanları, ilçe ve belde belediye başkan adayları, Merkez İlçe Başkanı Nail Öztürk, Kadın Kolları Başkanı Ümran Erdoğan Karayiğit, Gençlik Kolları Başkanı Onur Karaman, SKM Başkan Ufuk Çakmak, teşkilat üyeleri ve partililer katıldı.

Milletvekili Selim Yağcı, toplantı hakkında yaptığı değerlendirmede; ‘’Sevdası AK, davası hak olan hizmet yolculuğunda şehrimizi 2023 vizyonuna taşıyacak olan AK Partimizin teşkilat mensuplarıyla İl SKM toplantısı gerçekleştirdik. Felsefemizin filizlendiği bu kutlu topraklarda İnsanı Yaşat ki Devlet Yaşasın anlayışıyla Bilecik İçin Hizmet Aşkımız Hiç Bitmeyecek’’ ifadelerini kullandı.

Belediye Başkanı Nihat Can ise gerçekleştirilen toplantı hakkında yaptığı değerlendirmede; ‘’AK Davamıza gönül vermiş teşkilat mensuplarımızın katılımlarıyla SKM Çalışmaları kapsamında verimli bir toplantı gerçekleştirdik. Tevazu, Samimiyet ve Gayret’’ diyerek çıktığımız bu kutlu yolculuğumuz hayırlı ve uğurlu olsun. Hedef 11 diyoruz ve hiç durmadan dinlenmeden 31 Mart gününe kadar çalışacağız.’’ İfadelerini kullandı.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam